Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

PyrApka – ściągnijcie ją i trzymajcie wszystkie najważniejsze informacje na temat Pyrkonu w garści

PyrApka to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na to, by w czasie trwania Pyrkonu być ze wszystkim na bieżąco. Pozwoli Wam nie tylko na znalezienie dokładnych informacji na temat poszczególnych bloków programowych i ich oferty, ale też zaplanowanie sobie dnia i ocenę aktywności, w których weźmiecie udział!

pyrkon, cosplay, eventim, pyrapka, telefon, aplikacja, konwent, festiwal fantastyki Przejdźcie na wyższy poziom uczestnictwa! PyrApka to narzędzie pomagające w wyborze atrakcji, poruszaniu się po terenie Pyrkonu i wielu innych rzeczach, pozwalające Wam skupić się na tym, co najważniejsze – dobrej zabawie

Dzięki tej niepozornej aplikacji, wyposażonej w mapę, spis prelekcji oraz mnóstwo innych udogodnień, będziecie mieli pewność, że nie zgubicie się na rozległym terenie Festiwalu, ani nie przegapicie żadnego interesującego Was punktu programu. Razem z nią będziecie mieć realny wpływ na rozwój przyszłych edycji Pyrkonu. W jaki sposób? Jedną z funkcji PyrApki jest możliwość oceny punktu programu oraz pozostawienia dla jego twórcy, innych uczestników oraz organizatorów komentarza, który pozwoli w przyszłości coraz lepiej dbać o jakość tworzonych dla Was atrakcji i prelekcji.

Na co pozwala PyrApka?

Główną jej funkcją jest opcja tworzenia własnej agendy, czyli swego rodzaju terminarza. W PyrApce znajdziecie wszystkie bloki i sale oraz odbywające się w nich prelekcje, warsztaty panele czy spotkania! Agenda jest dostępna w każdym momencie i dzięki niej zawsze będziecie mieli możliwość sprawdzenia, jakie interesujące Was atrakcje odbywają się w danej chwili i gdzie je znaleźć. Ułożycie w niej plan punktów programu, którymi jesteście zainteresowani, a ten w przystępnej formie pomoże Wam w zorientowaniu się, gdzie i o której godzinie koniecznie musicie zajrzeć. Ponadto, przeglądając PyrApkę będziecie mieli możliwość:

  • filtrowania programu oraz wyszukiwania aktywności i prelekcji po ich nazwie lub prelegentach biorących w nich udział
  • przejrzenia listy prelegentów wraz ze spisem punktów programu, które prowadzą
  • oceny oraz skomentowania prelekcji
  • dołączenia punktu programu do swojego kalendarza w smartfonie
  • przeglądania szczegółowo opisanych map Pyrkonu, dzięki którym nie zgubicie się na terenie MTP
  • otrzymywania dodatkowych informacji oraz powiadomień na temat wszystkich istotnych wydarzeń, w tym nieprzewidzianych wcześniej atrakcji i zmian w programie
  • oraz budowania grona znajomych na specjalnie przeznaczonej do tego platformie!

Festiwal Fantastyki Pyrkon to interesujący program i wspaniali ludzie. Dzięki PyrApce jedno i drugie poznacie w jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy sposób! Ściągnijcie ją, sprawdźcie wszystkie jej funkcje i już dziś przejdźcie na nowy poziom uczestnictwa!

Pobierzcie bezpośrednio wersję na iOSAndroida, lub skorzystajcie z SMSa z linkiem przez przeznaczoną do tego stronę. Jeśli nie macie smartfona ani tabletu z tymi systemami, nic straconego! Choć nie uzyskacie w ten sposób dostępu do wszystkich funkcji, PyrApkę uruchomicie także na większości urządzeń z przeglądarką internetową Google Chrome czy Firefox – w tym celu, sprawdźcie uniwersalną wersję webową.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love