Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Ruszają akredytacje medialne na Pyrkon 2022!

Jesteś poczytnym blogerem, rozchwytywanym instagramerem lub redaktorem portalu internetowego? Reprezentujesz tradycyjne media? A może prowadzisz swój fantastyczny kanał na YT? Nie zwlekaj i już dziś złóż wniosek o akredytację medialną na Pyrkon 2022!

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, a dodatkowo chcecie pojawić się na tegorocznym Pyrkonie, by później opisać jak świętowaliśmy XX-lecie Festiwalu, to… nie zwlekajcie i już dziś aplikujcie o akredytację medialną!

Na wnioski czekamy do 19.05.2022 roku! 

Przed wypełnieniem formularza nie tylko zbierz drużynę i zaopatrz się w pióro oraz inkaust, ale także przeczytaj regulamin akredytacji medialnych

Wypełnij formularz o akredytację medialną!

Wypełnienie formularza nie gwarantuje otrzymania akredytacji.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.