Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

Moment, na który wszyscy czekali – rusza formularz programowy!

Każdego roku uczestnicy Pyrkonu mogli zgłaszać swoje punkty programu, wspólnie tworząc to wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Festiwal Fantastyki. Ta edycja nie będzie się pod tym względem niczym różnić – właśnie ruszył formularz programowy, gdzie można zgłaszać swoje kandydatury na przeprowadzenie prelekcji czy LARP-a!

Nie bój się zgłosić swojego punktu programu!

Festiwal Fantastyki Pyrkon to nie tylko zapraszani znakomici goście czy prelegenci, ale przede wszystkim uczestnicy, bez których wydarzenie to nie mogłoby się odbyć. Organizatorzy po raz kolejny postanowili nawiązać współpracę z fanami fantastyki, by uczynić nadchodzącą edycję Pyrkonu jeszcze lepszą od poprzedniej. Własny punkt programu to wyśmienita okazja dla wielu domorosłych prelegentów i twórców gier fabularnych, by, w myśl hasła „Fantastyczne Miejsce Spotkań”, wyjść ze swoją pasją do ludzi, którzy podzielają te same zainteresowania. Nie jest to więc wyłącznie możliwość samorozwoju, ale również szansa na nawiązanie licznych długotrwałych znajomości. Wielu prowadzących prelekcję, którzy od lat zapraszani są na Pyrkon, właśnie w ten sposób rozpoczynało swoją współpracę przy tworzeniu Festiwalu.  Dla twórców programu przewidziana jest także zniżka na wejściówkę. Z każdą kolejną edycją Pyrkonu poziom zgłaszanych punktów programu rośnie, a sam program jest coraz ciekawszy. Kto odważy się podzielić swoją pasją z innymi w 2018 roku i dołączy do zaszczytnego grona twórców programu?

Wszystkie odpowiedzi na najważniejsze pytania znaleźć można w Pyrkonowym FAQ. By zarejestrować się swój punkt programu należy wypełnić formularz programowy. Uwaga: zgłoszenie punktu nie jest jednoznaczne z przyjęciem prelekcji lub LARP-a.

Zgłoś swój punkt programu na Pyrkon 2018