Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Wracamy do Was z konkursem Czasozmieniacz!

W zeszłym roku mieliście realny wpływ na to, kto zagra na Scenie Plenerowej podczas Pyrkonu, nie inaczej będzie i tym razem! Wracamy do Was z konkursem Czasozmieniacz – w głosowaniu wyłonicie jeden lub nawet dwa zespoły, które ponownie zagrają na Scenie Plenerowej podczas przyszłorocznej edycji festiwalu! 

Zasady, nie zapominajmy o zasadach

Dzięki Waszym głosom będziecie mogli jeszcze raz przeżyć fantastyczne muzyczne emocje i wspaniale bawić się pod Sceną Plenerową. Jeśli zaś chcecie ponownie przeżyć nie jeden, a aż dwa koncerty, nic prostszego! Warunek? Minimum 1500 głosów na zespół z drugiego miejsca! Czasozmieniacze, czy jesteście gotowi przyjąć to wyzwanie? To nie kwestia supermocy, lecz kilku kliknięć, byście ponownie zawładnęli sceną.

Głosowanie trwa od 1.09.2023 do 1.10.2023. Informujemy też, że zgodnie z regułami, zwyciężczyni z poprzedniej odsłony (Dziewanna) nie bierze udziału w konkursie. Sprawdźcie regulamin, by uniknąć pułapek jak Indy Jones w świątyni!

Formularz do głosowania: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7o0RHPYX2jhYi5KPzrE1IrEm6w-H3Mpd1DbkGvEjLJBTQnA/viewform?usp=sf_link

Pamiętajcie o kliknięciu “prześlij odpowiedź”.

Regulamin:

https://docs.google.com/document/d/1jUgAK84NE2UH8zTkq5l7eMXAiwn-hPEenlRmxAkitXA/edit?usp=sharing

I pamiętajcie, nie musicie klikać tak szybko jak podczas zapisu na zajęcia uniwersyteckie, więc każdy z Was bez problemu odda swój głos. Wystarczy zrobić to w podanym wyżej terminie. Do boju Pyrkonowicze!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.