Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl

Zadbaj o swój nocleg w czasie Pyrkonu!

Cześć! Jestem Pyrosław i dzisiaj przychodzę do Was z ważnym tematem – Strefy Wypoczynkowej. Chyba musimy sobie to wyraźnie podkreślić – Strefy na Pyrkonie nie będzie.

Co to dla Was oznacza?

Powinniście jak najszybciej zadbać o swój nocleg podczas Festiwalu, korzystając z oferty noclegowej miasta Poznań. Z pewnych źródeł wiem, że dla organizatorów nie była to łatwa decyzja – dla wszystkich ważna jest Wasza integracja i dobra zabawa podczas Pyrkonu. 😢 Jednak równie ważne jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Niezależnie od obecnych rozporządzeń, czy uznamy, że żyjemy w rzeczywistości pandemicznej, czy już po pandemicznej, dla nas wszystkich ważne są kwestie takie jak bezpieczeństwo, higiena, przestrzeń osobista i ogólna troska o siebie. Na Strefie Wypoczynkowej, która wyglądałaby tak jak w latach wcześniejszych, nie byłoby możliwe zapewnienie Wam tego wszystkiego. Pyrkon, jako wydarzenie organizowane na najwyższym poziomie, nie może sobie pozwolić na to, aby nie zadbać o swoich uczestników najlepiej jak potrafi.

Inną kwestią jest to, że Pyrkon jako Festiwal wciąż rośnie, a miejsca na MTP jak na razie ubywa. Chcąc zapewnić Wam jak najwięcej najlepszych atrakcji, organizatorzy muszą planować je również pod kątem przestrzennym. Dlatego też każda hala (a dobrze wiecie ile miejsca zajmowała Strefa na ostatnim Pyrkonie), w której można ulokować program, jest na wagę złota.

Ze Strefy Wypoczynkowej korzystała tylko pewna część Pyrkonowiczów, z programu w halach po Strefie skorzystamy wszyscy. Sam nie miałem okazji skorzystać ze Strefy Wypoczynkowej, ale jestem przekonany, że wiele jej elementów będziecie w stanie odnaleźć w innych miejscach Festiwalu. W końcu to nie miejsce, a ludzie tworzą te nasze Fantastyczne Miejsce Spotkań!

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Wasz Pyrosław