Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Zadbaj o swój nocleg w czasie Pyrkonu!

Cześć! Jestem Pyrosław i dzisiaj przychodzę do Was z ważnym tematem – Strefy Wypoczynkowej. Chyba musimy sobie to wyraźnie podkreślić – Strefy na Pyrkonie nie będzie.

Co to dla Was oznacza?

Powinniście jak najszybciej zadbać o swój nocleg podczas Festiwalu, korzystając z oferty noclegowej miasta Poznań. Z pewnych źródeł wiem, że dla organizatorów nie była to łatwa decyzja – dla wszystkich ważna jest Wasza integracja i dobra zabawa podczas Pyrkonu. 😢 Jednak równie ważne jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Niezależnie od obecnych rozporządzeń, czy uznamy, że żyjemy w rzeczywistości pandemicznej, czy już po pandemicznej, dla nas wszystkich ważne są kwestie takie jak bezpieczeństwo, higiena, przestrzeń osobista i ogólna troska o siebie. Na Strefie Wypoczynkowej, która wyglądałaby tak jak w latach wcześniejszych, nie byłoby możliwe zapewnienie Wam tego wszystkiego. Pyrkon, jako wydarzenie organizowane na najwyższym poziomie, nie może sobie pozwolić na to, aby nie zadbać o swoich uczestników najlepiej jak potrafi.

Inną kwestią jest to, że Pyrkon jako Festiwal wciąż rośnie, a miejsca na MTP jak na razie ubywa. Chcąc zapewnić Wam jak najwięcej najlepszych atrakcji, organizatorzy muszą planować je również pod kątem przestrzennym. Dlatego też każda hala (a dobrze wiecie ile miejsca zajmowała Strefa na ostatnim Pyrkonie), w której można ulokować program, jest na wagę złota.

Ze Strefy Wypoczynkowej korzystała tylko pewna część Pyrkonowiczów, z programu w halach po Strefie skorzystamy wszyscy. Sam nie miałem okazji skorzystać ze Strefy Wypoczynkowej, ale jestem przekonany, że wiele jej elementów będziecie w stanie odnaleźć w innych miejscach Festiwalu. W końcu to nie miejsce, a ludzie tworzą te nasze Fantastyczne Miejsce Spotkań!

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Wasz Pyrosław

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love