Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strefa Cosplay rozrasta się o ścianki fotograficzne!

Pyrkon już niedługo, a cosplayerzy intensywnie pracują nad swoimi kostiumami. Wiemy, że wielu z Was przygotowuje się na plenerowe sesje zdjęciowe z profesjonalnymi fotografami. Co powiedzielibyście, gdyby takie sesje w ciekawej scenografii można byłoby wykonać i na terenie Targów?

Na tegorocznym Pyrkonie debiutuje Strefa Cosplay, do której zapraszamy wszystkich cosplayerów, jak i fotografów! Znajdziecie tam możliwość użycia 4 różnych, w pełni wystylizowanych, ścianek fotograficznych, gdzie darmowo będzie można wykonać sesje zdjęciowe – cosplayerzy znajdą dla siebie między innymi tematykę orientalną, fantasy czy uniwersalną jasną. Będą wymagane własny sprzęt oświetleniowy, przestrzeganie zasad dbania o wystrój oraz Wasza kreatywna energia! Każdy uczestnik imprezy będzie mógł skorzystać z tego magicznego miejsca, ale jeżeli zależy Wam na konkretnej dacie – zgłoście się! Zgłoszenia z informacją, jaki dzień i godziny pragniecie zarezerwować prosimy o nadesłanie poprzez formularz.

Za wystrój odpowiadać będą weterani domowych sesji zdjęciowych – Yukeshiro i Chmurek oraz Maggy Cosplay i Arcane Tech więc gwarantujemy magiczną scenografię dla Waszych kostiumów. 

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.