Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ant-Man i Osa! Nowe materiały promocyjne

Ant-Man i Osa, nadchodząca produkcja Marvela, doczekała się drugiego zwiastuna oraz kolejnego plakatu! Czy to oznacza, że akcja promocyjna następnego superbohaterskiego filmu przyspiesza? W końcu premiera już w tym roku. 

Ant-Man i Osa ramię w ramię!

W tym roku czeka nas druga odsłona przygód Ant-Mana! Tym razem u jego boku pojawi się również Osa. Para owadzich superbohaterów będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu, czego zapewne nie ułatwi im różnica charakterów i podejścia. W końcu Hope van Dyne do swojej roli przygotowywała się całe życie, zaś Scott został superbohaterem przez przypadek.

Zarys fabuły wciąż nie jest dokładnie znany. Ze zwiastunów można wywnioskować jedynie tyle, że akcja filmu ma miejsce po wydarzeniach z produkcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Jak pamiętamy, Ant-Man opowiedział się w tym konflikcie po stronie Kapitana Ameryki, czym niewątpliwie podpadł amerykańskiemu rządowi.

Pojawienie się Michelle Pfeiffer na nowym plakacie (po lewej) sugeruje, że również jej postać zagra ważną rolę w fabule produkcji. Aktorka wcieli się w Janet van Dyne – żonę Hanka i matkę Hope – pierwszą Osę, która lata temu utknęła w Quantum Realm. Do niedawna uważano, że zginęła, jednak powrót Scotta z tego tajemniczego wymiaru zapewne zasiał ziarno nadziei, że Janet jednak żyje.

W produkcji ponownie zobaczymy: Paula Rudda (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michaela Douglasa (Dr. Hank Pym), Michaeal Pena (Luis). Nie zabraknie również nowych twarzy: Hannah John-Kamen (Duch) oraz Michelle Pfeiffer jako Janet van Dyne.

Zobaczcie zwiastun: 

Marvel Studios’ Ant-Man and The Wasp – Official Trailer #2

Real heroes. Not actual size. Marvel Studios’ Ant-Man and The Wasp is In theaters July 6. ► Subscribe to Marvel: http://bit.ly/WeO3YJ Follow Marvel on Twitter: ‪https://twitter.com/marvel Like Marvel on FaceBook: ‪https://www.facebook.com/Marvel For even more news, stay tuned to: Tumblr: ‪http://marvelentertainment.tumblr.com/ Instagram: https://www.instagram.com/marvel Google+: ‪https://plus.google.com/+marvel Pinterest: ‪http://pinterest.com/marvelofficial

Polska premiera filmu czeka nas 3 sierpnia, to miesiąc po światowej premierze, która będzie miała miejsce 4 lipca.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.