Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Avengers: Wojna bez granic! Ile scen po napisach?

To właśnie dzisiaj wybija dzień oficjalnej premiery długo oczekiwanej produkcji Marvela. Avengers: Wojna bez granic przyciągnie do kin wielu fanów uniwersum, pragnących dowiedzieć się  jak potoczą się losy ich ulubionych superbohaterów. Kto przeżyje? Kto zginie? 

Avengers: Wojna bez granic!

Część fanów zapewne wybrała się na wczorajsze, przedpremierowe pokazy najnowszej produkcji Marvela. Są zatem w uprzywilejowanej pozycji – wiedzą jak dla naszych bohaterów zakończyła się walka z Thanosem.

Jeśli jednak wciąż nie byliście w kinie, to pamiętajcie  że – jak głosi utarta opinia – prawdziwego fana Marvela poznaje się po tym, że z sali wychodzi dopiero po napisach końcowych.

Nie jest wielką tajemnicą, że to właśnie te krótkie sceny po nazwiskach aktorów zdradzają pewne szczegóły dotyczące kolejnych produkcji. Ile zatem scen czeka nas w trakcie napisów po najnowszym filmie? Tym razem tylko jedna.

Na kolejną część przygód Avengers musimy czekać cały rok – oficjalna  data premiery to 25 kwiecień 2019. W tym czasie pojawią się jeszcze dwie produkcje Marvela. Ant-Man i Osa zagości na ekranach polskich kin już na początku sierpnia, zaś w pierwszym kwartale przyszłego roku poznamy Kapitan Marvel.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.