Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » News » Avengers: Wojna bez granic! Ile scen po napisach?

Avengers: Wojna bez granic! Ile scen po napisach?

To właśnie dzisiaj wybija dzień oficjalnej premiery długo oczekiwanej produkcji Marvela. Avengers: Wojna bez granic przyciągnie do kin wielu fanów uniwersum, pragnących dowiedzieć się  jak potoczą się losy ich ulubionych superbohaterów. Kto przeżyje? Kto zginie? 

Avengers: Wojna bez granic!

Część fanów zapewne wybrała się na wczorajsze, przedpremierowe pokazy najnowszej produkcji Marvela. Są zatem w uprzywilejowanej pozycji – wiedzą jak dla naszych bohaterów zakończyła się walka z Thanosem.

Jeśli jednak wciąż nie byliście w kinie, to pamiętajcie  że – jak głosi utarta opinia – prawdziwego fana Marvela poznaje się po tym, że z sali wychodzi dopiero po napisach końcowych.

Nie jest wielką tajemnicą, że to właśnie te krótkie sceny po nazwiskach aktorów zdradzają pewne szczegóły dotyczące kolejnych produkcji. Ile zatem scen czeka nas w trakcie napisów po najnowszym filmie? Tym razem tylko jedna.

Na kolejną część przygód Avengers musimy czekać cały rok – oficjalna  data premiery to 25 kwiecień 2019. W tym czasie pojawią się jeszcze dwie produkcje Marvela. Ant-Man i Osa zagości na ekranach polskich kin już na początku sierpnia, zaś w pierwszym kwartale przyszłego roku poznamy Kapitan Marvel.

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze