Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

Daredevil! Krótka zapowiedź trzeciego sezonu!

Daredevil powróci na małe ekrany jeszcze w tym roku! Netflix umieścił w sieci pierwszą zapowiedź trzeciego sezonu przygód niewidomego superbohatera!

Za dnia prawnik, w nocy zaś Daredevil?

Daredevil Pyrkon Netflix Marvel Poznań Fantastyczne Miejsce Spotkań Fanów serialu Daredevil zapewne ucieszy wiadomość, że Netflix udostępnił krótką zapowiedź trzeciego sezonu przygód Matta Murdocka – niewidomego prawnika, który za dnia walczy o sprawiedliwość przed sądem, w nocy zaś zwalcza przestępczość w Hell’s Kitchen, dzielnicy Nowego Jorku.

Twórcą produkcji jest Drew Goddart, zaś nowym showrunnerem został Erik Oleson (m.in.: Arrow, Stan kryzysowy). Oleson zastąpił na tym stanowisku Stevena S. DeKnighta (odpowiedzialnego za pierwsze trzynaście odcinków) oraz Douga Petrie’a i Marca Ramireza (pracujących nad drugim sezonem).

Jeśli sugerować się datą tajlandzkiej premiery kolejnych przygód Daredevila, to nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix już w październiku. Nie mamy jednak pewności, że w innych krajach serial pojawi się w tym samym czasie. Pociesza wiadomość, że wszystkie epizody pojawią się w jednym dniu.

Zobaczcie ten krótki zwiastun sami:

No Title

Mrok reaguje tylko na mrok. Już wkrótce trzeci sezon serialu „Marvel: Daredevil”.

W serialu występują między innymi: Charlie Cox, Vincent D’Onofrio, Elden Henson, Deborah Ann Woll, Rosario Dawson, Jon Bernthal, Élodie Yung i Stephen Rider.