Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » News » Deadpool 2! Do trzech razy sztuka!

Deadpool 2! Do trzech razy sztuka!

Deadpool 2 nadchodzi wielkimi krokami! Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz? W zasadzie tak. No chyba, że jest się Deadpoolem i w pogardzie ma się wszelkie panujące zasady! Nic więc dziwnego, że najbardziej wyszczekany bohater postanowił zrobić na nas piorunujące wrażenie w trzecim zwiastunie. 

Nadworny śmieszek nadchodzi!

Fani pyskatego superbohatera zapewne już nie mogą się doczekać! Niespełna miesiąc dzieli nas bowiem nie tylko od rozpoczęcia Pyrkonu, ale też premiery drugiej części przygód Deadpoola – pyskatego superbohatera, który nie potrafi zamknąć jadaczki nawet na chwilę.

Co nas czeka? Niekonwencjonalne poczucie humoru, dużo specyficznego poczucia humoru, burzenie czwartej ściany oraz naprawdę dużo akcji. Będą wybuchy, strzelaniny, pościgi samochodowe! A zatem wszystko to, co powinno się znaleźć w superbohaterskim filmie.

Zobaczcie trzeci zwiastun:  

DEADPOOL 2 Final Trailer (2018) Ryan Reynolds Marvel Superhero Movie HD

DEADPOOL 2 Final Trailer (2018) Ryan Reynolds Marvel Superhero Movie HD The final official trailer for Marvel’s DEADPOOL 2 has dropped with a ton of crazy new footage!

Polska premiera Deadpool 2 zapowiedziana została na 18 maja!

Tagi: ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze