Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Deadpool 2! Do trzech razy sztuka!

Deadpool 2 nadchodzi wielkimi krokami! Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz? W zasadzie tak. No chyba, że jest się Deadpoolem i w pogardzie ma się wszelkie panujące zasady! Nic więc dziwnego, że najbardziej wyszczekany bohater postanowił zrobić na nas piorunujące wrażenie w trzecim zwiastunie. 

Nadworny śmieszek nadchodzi!

Fani pyskatego superbohatera zapewne już nie mogą się doczekać! Niespełna miesiąc dzieli nas bowiem nie tylko od rozpoczęcia Pyrkonu, ale też premiery drugiej części przygód Deadpoola – pyskatego superbohatera, który nie potrafi zamknąć jadaczki nawet na chwilę.

Co nas czeka? Niekonwencjonalne poczucie humoru, dużo specyficznego poczucia humoru, burzenie czwartej ściany oraz naprawdę dużo akcji. Będą wybuchy, strzelaniny, pościgi samochodowe! A zatem wszystko to, co powinno się znaleźć w superbohaterskim filmie.

Zobaczcie trzeci zwiastun:  

No Title

No Description

Polska premiera Deadpool 2 zapowiedziana została na 18 maja!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.