Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » News » Deadpool 2! Szczęście nie jest supermocą? Co na to Domino?

Deadpool 2! Szczęście nie jest supermocą? Co na to Domino?

Zastanawialiście się kiedyś na czym mogą polegać superbohaterskie moce? Okazuje się, że Deadpool 2 postawi nas przed koniecznością rozważenia tej kwestii i zadecydowania czy szczęście można do nich zaliczyć. Zdanie Wade’a znacie już z poprzedniego materiału promocyjnego, co jednak na ten temat sądzi Domino?

Domino, lucky you!

Kilka dni temu informowaliśmy, że światło dzienne ujrzał finałowy zwiastun nadchodzącej wielkimi krokami produkcji o przygodach jednego z najbardziej pyskatych bohaterów. Okazuje się, że twórcy filmu nie skąpią nam kolejnych materiałów promocyjnych.

Tym razem mamy trzydzieści sekund na przyjrzenie się bliżej jednej z postaci, które dołączają do drużyny bohaterów, stworzonych przez Wade’a. Kim jest Domino i jaka jest jej moc? Okazuje się, że posiada ona zdolność, która sprawia, że szczęście zawsze jej sprzyja, a rachunek prawdopodobieństwa wypada na jej korzyść. Półminutowy spot zdaje się to potwierdzać.

Zobaczcie sami:

John Legere on Twitter

Take a look at this exclusive world premiere clip I got from @deadpoolmovie & meet the newest member of Deadpool’s „super duper” group (they need more magenta)! Domino is lucky & you can be too! Test your „super power” each week until 5/15 for chances to win epic Deadpool prizes!

Zobacz również: Deadpool 2! Do trzech razy sztuka!

Deadpool 2 zagości na ekranach polskich kin już 18 maja!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze