Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Deadpool 2! Szczęście nie jest supermocą? Co na to Domino?

Zastanawialiście się kiedyś na czym mogą polegać superbohaterskie moce? Okazuje się, że Deadpool 2 postawi nas przed koniecznością rozważenia tej kwestii i zadecydowania czy szczęście można do nich zaliczyć. Zdanie Wade’a znacie już z poprzedniego materiału promocyjnego, co jednak na ten temat sądzi Domino?

Domino, lucky you!

Kilka dni temu informowaliśmy, że światło dzienne ujrzał finałowy zwiastun nadchodzącej wielkimi krokami produkcji o przygodach jednego z najbardziej pyskatych bohaterów. Okazuje się, że twórcy filmu nie skąpią nam kolejnych materiałów promocyjnych.

Tym razem mamy trzydzieści sekund na przyjrzenie się bliżej jednej z postaci, które dołączają do drużyny bohaterów, stworzonych przez Wade’a. Kim jest Domino i jaka jest jej moc? Okazuje się, że posiada ona zdolność, która sprawia, że szczęście zawsze jej sprzyja, a rachunek prawdopodobieństwa wypada na jej korzyść. Półminutowy spot zdaje się to potwierdzać.

Zobaczcie sami:

John Legere on Twitter: „Take a look at this exclusive world premiere clip I got from @deadpoolmovie & meet the newest member of Deadpool’s „super duper” group (they need more magenta)! Domino is lucky & you can be too! Test your „super power” each week until 5/15 for chances to win epic Deadpool prizes! pic.twitter.com/oJo9QG3IeG / Twitter”

Take a look at this exclusive world premiere clip I got from @deadpoolmovie & meet the newest member of Deadpool’s „super duper” group (they need more magenta)! Domino is lucky & you can be too! Test your „super power” each week until 5/15 for chances to win epic Deadpool prizes!

Zobacz również: Deadpool 2! Do trzech razy sztuka!

Deadpool 2 zagości na ekranach polskich kin już 18 maja!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.