Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Kapitan Marvel! Pierwszy zwiastun!

Prawdopodobnie Kapitan Marvel nie jest najbardziej oczekiwanym filmem superbohaterskim przyszłego roku. Warto jednak rzucić okiem na zwiastun tej produkcji!

Kapitan Marvel melduje się na rozkaz?

Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Poznań, Kapitan Marvel, Marvel, MCU Wczoraj w sieci zadebiutował zwiastun dwudziestej pierwszej produkcji ze stajni MCU – Kapitan Marvel. Jest to jednocześnie pierwszy film całkowicie poświęcony kobiecie-superbohaterce.

Carol Danvers, jak naprawdę nazywa się Kapitan Marvel to ziemska kobieta, która wchodzi w posiadanie nadludzkich mocy. Postać ta zapowiedziana została jako najpotężniejsza ze wszystkich bohaterów kinowego uniwersum Marvela.

Z zapowiedzi śmiało możemy wywnioskować, że akcja filmu ma miejsce w przeszłości, co więcej – Carol najprawdopodobniej cierpi na amnezję, zaś na Ziemi zaś pojawili się Skrulle.

Mam dla Was bonusowe zadanie: znajdźcie na plakacie kota.

W filmie Anny Boden i Ryana Flecka występują występują: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, Mckenna Grace, Clark Gregg i Jude Law.

Zobaczcie zwiastun produkcji:

Kapitan Marvel – zwiastun #1 [napisy]

Najnowszy zwiastun filmu „Kapitan Marvel”. W kinach w marcu 2019.

Polska premiera filmu zapowiedziana została na 8 marca 2019 roku.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.