Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Luke Cage! Materiały promocyjne drugiego sezonu!

Daredevil, Iron Fist, Jesica Jones oraz… Luke Cage – każde z nich doczekało się swoich serii. Zapewne zdajecie sobie sprawę z tego, że trwają prace nad drugim sezonem przygód obrońcy Harlemu. Jak Luke radzi sobie ze sławą? Jakich przeciwników spotka na swojej drodze? 

I am Luke Cage!

Solowa historia członka The Defenders doczekała się drugiego sezonu! Chociaż fani będą musieli jeszcze chwilę poczekać, ponieważ premiera kolejnych odcinków serialu Luke Cage będzie miała miejsce dopiero w czerwcu, i to bliżej końca miesiąca.

Netflix dba jednak o to, by zwrócić naszą uwagę. Zatem, z okazji nadchodzącej odsłony drugiego sezonu, możemy obejrzeć oficjalny zwiastun (na dole) oraz plakat (po lewej).

Wszystko zaś wskazuje na to, że Cage będzie musiał zmierzyć się nie tylko z nowym przeciwnikiem, ale również własną sławą. Oba starcia mogą okazać się niełatwe. Wróg okaże się się nie tylko kuloodporny, ale też zdolny do skopania naszemu bohaterowi miejsca, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Popularność bywa zaś niezwykle kapryśna.

W serialu wystąpią: Mike Colter (Luke Cage), Alfre Woodard (Mariah Dillard), Mahershala Ali (Cornell „Cottonmouth” Stokes, Theo Rossi (Hernan „Shades” Alvarez), Rosario Dawson (Claire Temple) i wielu innych.

Zobaczcie zwiastun:

No Title

No Description

Premiera drugiego sezonu już 22 czerwca!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.