Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » News » Predator! Łowca ewoluował!

Predator! Łowca ewoluował!

Możecie być pewni, że we wrześniu nie zabraknie nam filmowych wrażeń! Czekają nas horrory, thrillery… a gdyby tak ponownie odwiedził nas Predator?

Predator Predatorowi predatorem!

Predator Pyrkon Fantastyczne Miejsce Spotkań Poznań Wiele wskazuje na to, że ludzie ponownie staną się zwierzyną łowną dla myśliwych z innych rejonów wszechświata. Akcja filmu przeniesie nas do małego miasteczka, na którego ulicach będzie miało miejsce krwawe polowanie.

Zwiastun sugeruje jednak, że tym razem łowca również może stać się zwierzyną, a nowy przeciwnik będzie jeszcze groźniejszy: mądrzejszy, szybszy, bardziej przebiegły. Wszystko zaś w efekcie genetycznych modyfikacji, którym poddali się Predatorzy. Czy grupie oddział byłych żołnierzy, mający wsparcie marudnego nauczyciela poradzi sobie z tym niebezpieczeństwem?

Za kamerą stanął Shane Black (ma na swoim koncie reżyserię filmu Iron Man 3). W filmie wystąpią: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Thomas Jane, Olivia Munn i inni. Nie zobaczymy jednak Arnolda Schwarzeneggera, który odrzucił propozycję zagrania w produkcji i wcielenia się w rolę „Dutcha”.

Zobaczcie najnowszy zwiastun:

The Predator | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

From the outer reaches of space to the small-town streets of suburbia, the hunt comes home in Shane Black’s explosive reinvention of the Predator series. Now, the universe’s most lethal hunters are stronger, smarter and deadlier than ever before, having genetically upgraded themselves with DNA from other species.

Film pojawi się w polskich kinach 21 września, czyli ponad miesiąc od światowej premiery.

Tagi: , ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze