Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Predator! Łowca ewoluował!

Możecie być pewni, że we wrześniu nie zabraknie nam filmowych wrażeń! Czekają nas horrory, thrillery… a gdyby tak ponownie odwiedził nas Predator?

Predator Predatorowi predatorem!

Predator Pyrkon Fantastyczne Miejsce Spotkań Poznań Wiele wskazuje na to, że ludzie ponownie staną się zwierzyną łowną dla myśliwych z innych rejonów wszechświata. Akcja filmu przeniesie nas do małego miasteczka, na którego ulicach będzie miało miejsce krwawe polowanie.

Zwiastun sugeruje jednak, że tym razem łowca również może stać się zwierzyną, a nowy przeciwnik będzie jeszcze groźniejszy: mądrzejszy, szybszy, bardziej przebiegły. Wszystko zaś w efekcie genetycznych modyfikacji, którym poddali się Predatorzy. Czy grupie oddział byłych żołnierzy, mający wsparcie marudnego nauczyciela poradzi sobie z tym niebezpieczeństwem?

Za kamerą stanął Shane Black (ma na swoim koncie reżyserię filmu Iron Man 3). W filmie wystąpią: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Thomas Jane, Olivia Munn i inni. Nie zobaczymy jednak Arnolda Schwarzeneggera, który odrzucił propozycję zagrania w produkcji i wcielenia się w rolę „Dutcha”.

Zobaczcie najnowszy zwiastun:

The Predator | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

Now On Digital: https://fox.co/2PQo3A9 Now On Blu-ray: https://fox.co/2q6i6DR From the outer reaches of space to the backwoods of southern Georgia, the hunt comes home in Shane Black’s explosive reinvention of the Predator series. Now, the universe’s most lethal hunters are stronger, smarter and deadlier than ever before.

Film pojawi się w polskich kinach 21 września, czyli ponad miesiąc od światowej premiery.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.