Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

The Grinch! W tym roku świąt nie będzie?

W tym roku przygotujcie się na to, że świąt nie będzie! Grinch postara się o to, byśmy nie mogli cieszyć się choinką, kolędami oraz prezentami!

Grinch – niszczyciel świąt!

Chcecie mi powiedzieć, że jest za gorąco na to, by przejmować się tym, że świąt nie będzie?! Żebyście za kilka miesięcy nie narzekali, że Was nie ostrzegałam!

Grinch nienawidzi Białego Bożego Narodzenia jak mało kto i zrobi wszystko, co w jego mocy, by zepsuć ten magiczny czas pozostałym mieszkańcom Ktosiowa! Czy osiągnie swój niecny cel? O tym przekonamy się jeszcze w tym roku!

Wytwórnie Universal Pictures oraz Illumination Entertainment opublikowały nowy plakat filmu (który możecie zobaczyć po lewej). Ukazał się również nowy zwiastun promujący animację The Grinch (link do zapowiedzi na dole).

Głosu zielonemu (anty)bohaterowi użyczy Benedict Cumberbatch. Animacja jest adaptacją powieści dr. Seussa (znanego amerykańskiego autora książek dla dzieci).

Zobaczcie zwiastun: 

The Grinch | Official Trailer #2 [HD] | Illumination

The Grinch – Official Trailer #2 Subscribe to Illumination: https://www.youtube.com/illumination #TheGrinch #Illumination About The Grinch: The Grinch tells the story of a cynical grump who goes on a mission to steal Christmas, only to have his heart changed by a young girl’s generous holiday spirit.

Polska premiera animacji The Grinch już w listopadzie 2018 roku! 

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.