Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

The Innocents! Zobaczcie zwiastun nowego serialu od Netflix!

Nettflix postanowił w tym roku sprawić, że nie ruszymy się z wygodnych kanap. Nie ma co narzekać na taki stan rzeczy, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będą to dobre produkcje. Jedną z nich jest The Innocents – brytyjski serial młodzieżowy.

Nie ma wytchnienia od  seriali!

The Innocents Pyrkon Fantastyczne Miejsce Spotkań Netflix Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 125 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Na wczorajszej konferencji w Rzymie firma zaprezentowała szczegóły dotyczące swoich planów.

Zapowiedziano, że na platformie pojawi się wiele nowych produkcji z całego świata, część z nich będzie miało swoją premierę dopiero w 2019 roku, jednak i w tym nie zabraknie godnych uwagi produkcji.

Jedną z nich jest The Innocents – brytyjski serial młodzieżowy o dwójce nastolatków, którzy decydują się uciec z domów. Okazuje się jednak, że atakowana i przerażona dziewczyna dysponuje zdolnościami, które trudno wyjaśnić w sposób naukowy.

Pojawiła się pierwsza zapowiedź (możecie ją zobaczyć poniżej) oraz plakat promujący serial (po lewej).

Zobaczcie zwiastun:

The Innocents | Zwiastun 1 – Początek [HD] | Netflix

Nic nie jest takie… jakie się wydaje… June próbuje zacząć nowe życie w Londynie, ale wciąż piętrzą się przed nią nowe trudności. Nagle, nie wiadomo dlaczego, staje się celem napastników o niejasnych zamiarach. Pod wpływem ogromnego stresu jej ciało i umysł zaczynają się zmieniać w zaskakujący sposób.

Oto, co dokładnie Netflix nam obiecuje:

The Innocents poznamy historię Harry’ego (Percelle Ascott) i June (Sorcha Groundsell), którzy decydują się uciec z domu. Ich wielka miłość to jednocześnie niezwykła podróż, która pozwoli im poznać siebie, ale jednocześnie zniszczy dziecięce marzenia. Bohaterowie zmierzą się z tajemnicami skrywanymi przez rodziców, a jednocześnie ich niezwykły dar uwolni potężne siły, które chcą ich na zawsze rozdzielić.

Premiera The Innocents  zapowiedziana została na 24 sierpnia.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.