Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

The Meg! Ogromny rekin w nowym zwiastunie!

Jason Statham jako pogromca olbrzymiego rekina? Wszystko jest możliwe w The Meg! Tego lata czeka nas spotkanie z postrachem oceanów. Nie przegapcie okazji!

The Meg w natarciu!

Życie emerytowanego nurka – Jonasa Taylora (w tej roli Jason Statham) – komplikuje się w chwili, w której do jego drzwi puka znany oceanograf (Winston Chao). Znajdująca się na Pacyfiku stacja badawcza została zaatakowana przez ogromnego rekina, a jedyną osobą, która może uratować znajdujących się na niej naukowców jest właśnie Jonas.

W filmie zagrają: Jason Statham, Ruby Rose, Winston Chao, Cliff Curtis, Robert Taylor, Page Kennedy, Jessica McNamee, Rainn Wilson, Bingbing Li.

Za kamerą stanął John Turteltaub, zaś autorami scenariusza, napisanego na podstawie książki Meg. Potwór z głębin Steve’a Altena, są: Dean Georgaris, Jon Hoeber oraz Erich Hoeber.

Zaciekawieni? Zobaczcie najnowszy zwiastun:

THE MEG „Giant Shark” Trailer (NEW 2018) Ruby Rose, Jason Statham Movie HD

THE MEG „Giant Shark” Trailer (NEW 2018) Ruby Rose, Jason Statham Movie HD © 2018 – Warner Comedy, Kids, Family and Animated Film, Blockbuster, Action Cinema, Blockbuster, Scifi Movie or Fantasy film, Drama… We keep you in the know! Subscribe now to catch the best movie trailers 2017 and the latest official movie trailer, film clip, scene, review, interview.

Polska premiera filmu już 24 sierpnia!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.