Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

The Rain! Nowy serial od Netflix w materiałach promocyjnych!

The Rain to pierwszy duński serial oryginalny na Netflix! Brzmi intrygująco? Zdradzimy więcej! Akcja produkcji dzieje się w świecie, w którym tajemniczy wirus zgładził większość populacji. Nieliczni ocalali, by przeżyć, muszą unikać deszczu. Jakie zagrożenia na nich czekają? Dowiemy się już niedługo. 

Uciekaj przed deszczem!

Wizje końca świata towarzyszą nam praktycznie od zawsze. Nic zatem dziwnego, że nie brakuje książek, filmów i seriali, które nawiązują do przyszłej zagłady całego ludzkiego gatunku, starając się przewidzieć jak będzie wyglądać życie nielicznych ocalałych.

Co dokładnie przyczyni się do zdziesiątkowania ludzkości? Zombie? Epidemie? Dzikie zwierzęta? Katastrofy naturalne? A może ktoś po prostu naciśnie jeden z atomowych guzików?

W zapowiadanym przez Netflix serialu będzie to przenoszony przez deszcz wirus. Nieliczni ocaleli, by przeżyć, muszą więc za wszelką cenę unikać opadów. Netflix podzielił się materiały promującymi serial: plakat możecie zobaczyć po lewej, zwiastun serialu znajduje się poniżej.

Co dokładnie czeka nas w serialu? Przeczytajcie oficjalny opis dystrybutora: 

Znany nam świat to już przeszłość. Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów życia.

Nie są skrępowani wspólną przeszłością, nie ograniczają ich normy społeczne, więc każdy z nich może być tym, kim chce. W trakcie walki o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet w postapokaliptycznym świecie istnieje miłość, zazdrość oraz wiele rozterek okresu dojrzewania, które — jak sądzili — przestały się liczyć wraz z zagładą ludzkości.

Zobaczcie zwiastun nadchodzącego serialu: 

The Rain | Oficjalny zwiastun [HD] | Netflix

„Nigdy nie wiesz, kiedy zmieni się całe Twoje życie”. W świecie, w którym większość ludzkości zginęła w wyniku potwornej epidemii, młode rodzeństwo wyrusza w ryzykowną podróż w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Serial oryginalny Netflix „The Rain” będzie dostępny już od 4 maja.

Serial pojawi się na platformie już 4 maja!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.