Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Venom! Pierwszy pełny zwiastun!

Jeśli Tom Hardy coś obiecuje, to możemy być pewni, że słowa dotrzyma. Zapowiedział, że podczas konwentu w Las Vegas zobaczymy pełny zwiastun nadchodzącej produkcji o symbiocie i oto jest! Venom pojawi się na ekranach kin jeszcze w tym roku!

We are Venom!

Jeden z największych przeciwników Spider-Mana doczekał się własnego filmu! Venom to pozaziemska forma życia, która potrafi żyć w symbiozie z człowiekiem – pasożytuje na jego układzie hormonalnym, w zamian obdarzając swojego nosiciela pewnymi zdolnościami.

Przynajmniej tak było w komiksach. Jak będzie w filmie?

Bez wątpienia symbiot nie pochodzi z naszej planety, a jego nosiciel zyskuje zdolności, których pokaz możecie zobaczyć w zwiastunie (poniżej).  Na temat fabuły produkcji nie wiemy jeszcze zbyt wiele poza tym, że nie jest powiązana z MCU.

W filmie – poza Tomem Hardym – grają: Woody Harrelson, Riz Ahmed, Jenny Slate.

Tak prezentuje się zwiastun:

Produkcja na ekranach polskich kin pojawi się już 5 października!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.