Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » News » Venom! Pierwszy pełny zwiastun!

Venom! Pierwszy pełny zwiastun!

Jeśli Tom Hardy coś obiecuje, to możemy być pewni, że słowa dotrzyma. Zapowiedział, że podczas konwentu w Las Vegas zobaczymy pełny zwiastun nadchodzącej produkcji o symbiocie i oto jest! Venom pojawi się na ekranach kin jeszcze w tym roku!

We are Venom!

Jeden z największych przeciwników Spider-Mana doczekał się własnego filmu! Venom to pozaziemska forma życia, która potrafi żyć w symbiozie z człowiekiem – pasożytuje na jego układzie hormonalnym, w zamian obdarzając swojego nosiciela pewnymi zdolnościami.

Przynajmniej tak było w komiksach. Jak będzie w filmie?

Bez wątpienia symbiot nie pochodzi z naszej planety, a jego nosiciel zyskuje zdolności, których pokaz możecie zobaczyć w zwiastunie (poniżej).  Na temat fabuły produkcji nie wiemy jeszcze zbyt wiele poza tym, że nie jest powiązana z MCU.

W filmie – poza Tomem Hardym – grają: Woody Harrelson, Riz Ahmed, Jenny Slate.

Tak prezentuje się zwiastun:

VENOM – Official Trailer (HD)

We Are #Venom. 10.5.18 One of Marvel’s most enigmatic, complex and badass characters comes to the big screen, starring Academy Award® nominated actor Tom Hardy as the lethal protector Venom.

Produkcja na ekranach polskich kin pojawi się już 5 października!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze