Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Wiecie kto jeszcze pojawi się w Strefie Komiksowej? Kolejnym gościem Pyrkonu 2024 jest Bartosz Sztybor! 

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że do grona gości tegorocznego Festiwalu Fantastyki Pyrkon dołącza… Bartosz Sztybor! Poprowadzi dla Was punkty programu w Strefie Komiksowej oraz będzie miał swój dyżur autografowy! 

Bartosz Sztybor – kim jest? 

Jak sam twierdzi: za dnia jest dyrektorem narracji komiksu i animacji w CD PROJEKT RED, pod osłoną nocy staje się jednak autorem scenariuszy do różnych rzeczy z obrazkami (wiecie, komiksów, filmów czy seriali). Tajemnicą pozostaje to, czy Bartosz w ogóle sypia, ale o to będziecie mogli zapytać go podczas Pyrkonu! 

Jego komiksy i książki dla dzieci wydawane są przez duże wydawnictwa w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Napisał wiele komiksów z serii “Wiedźmin” oraz “Cyberpunk 2077”, a także wyprodukował i stworzył scenariusz do anime “Cyberpunk: Edgerunners”. 

Za swoją twórczość został nagrodzony najważniejszymi branżowymi nagrodami, w tym Hugo Award, Ringo Award i Crunchyroll Anime Award.

Bartosz Sztybor na Pyrkonie! 

Wszyscy fani twórczości Bartosza z pewnością ucieszą się z faktu, że ten na tegorocznym Pyrkonie poprowadzi aż dwa punkty programu, które odbędą się w Strefie Komiksowej. A do tego będzie miał także swój dyżur autografowy, więc pamiętajcie o zabraniu ulubionego komiksu autora! 

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.