Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Czempioni Hikari Idol Contest na Scenie Plenerowej Pyrkonu! Poznajcie B/Wonderz

Pyrkon, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla miłośników fantastyki, to miejsce, gdzie każdy może wyrazić siebie! Jedni się przebierają w niesamowite cosplaye, inni tańczą do rytmu najróżniejszych utworów, a jeszcze inni odgrywają pewne role i przeżywają wspólnie przygody. A co gdyby… połączyć wszystkie te 3 rzeczy i zaprezentować je przed szeroką widownią? B1/Wonderz to grupa, złożona z sześciu utalentowanych osób, gotowa rozgrzać serca fanów i dostarczyć niezapomnianych chwil. Przygotujcie lightsticki i ruszmjcie na Scenę Plenerową!

Fot. Senk Studio

Od czego się zaczęło?

B1/Wonderz to nie tylko zespół muzyczny, to ekipa, która od ponad roku z pasją i zaangażowaniem wplata swoje talenty w kolorowy dywan dźwięków. Głównym źródłem inspiracji dla nich są piosenki z gry „Hatsune Miku: Colorful Stage”, znanej również jako „Project Sekai”. Jednak, jak to bywa z prawdziwymi pasjonatami, nie zamierzają pozostać jedynie w jednym uniwersum muzycznym. Na ich kanale znajdziecie również CMV i interpretacje utworów z serii „Oshi no Ko” oraz „Pięcioraczek”. Sami się przekonajcie!

【B1/Wonderz!】The Quintessential Quintuplets – Gotoubun no Katachi | 五等分の花嫁 – 五等分のカタチ【踊ってみた 】

Hello everyone! We are so happy to share our newest project with you! This one is quite different from our previous videos, but on the 5th of May we would like to give some tribute to cute Nakano sisters! Happy Birthday to all of them!!!

Performans z charakterem! Więcej niż koncert

W przeciwieństwie do standardowych idolkowych koncertów, B1/Wonderz stawia na pełen zaangażowania występ. To nie tylko taniec, ale także aktorstwo, stand-up, czasem śpiew, które angażują widownię i sprawiają, że każdy koncert jest niepowtarzalny. Fani japońskiej muzyki docenią wybór piosenek, które pojawiają się w ich repertuarze, w tym znane i lubiane „Tondemo Wonderz” czy „The Snow White Princess Is”.

Hikari Idol Contest trampoliną do wystąpienia przed szeroką publicznością

Obecność B1/Wonderz na Pyrkonie to nie przypadek. Zespół zdobył uznanie podczas Hikari Idol Contest, gdzie członkowie zaprezentowali swoje umiejętności i wyróżnili się spośród wielu talentów. Teraz, z gotowym programem, pragną podzielić się swoim artystycznym światem z fanami fantastyki, gwarantujące niezapomniany koncert!

【B1/Wonderz!】Wonderlands x Showtime | Hikari Idol Contest – live performance at Hikari 2023!【踊ってみ 】

⋆ ENG SUBTITLES AVAILABLE! ⋆ Hello, dears! 🐰 We’ve really missed you! We haven’t seen each other for a long time, but let us explain! We’re so happy to share the fruits of our labor.

Lightsticki w ruch!

B1/Wonderz zamierzają zaprezentować się jako jedna z grup z gry Hatsune Miku: Colorful Stage. Dlatego jeśli jesteście fanami piosenek vocaloidów oraz szukacie dobrej zabawy, nie możecie przegapić tego wydarzenia! Dajcie się porwać muzyce!

Zanim jednak zaszalejemy wspólnie na Pyrkonie, B1/Wonderz zapraszają do odwiedzenia swoich profili: 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.