Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Fenix Fatalist w podwójnej roli na Pyrkonie!

Fenix Fatalist w podwójnej roli na Pyrkonie!

Prawdziwa cosplayowa bomba od Bloku Fantastyki Dalekowschodniej! Gościem podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2018 będzie ukraińska cosplayerka Fenix Fatalist! Podczas swojej wizyty opowie o biznesie w cosplayu w ramach anglojęzycznej prelekcji „Business in Cosplay”. To jednak nie koniec jej zajęć na Pyrkonie. Fenix Fatalist zasiądzie również w gronie sędziów Maskarady, gdzie fachowym okiem oceni przygotowane stroje.

Kilka szybkich faktów na temat Fenix Fatalist

FenFenix Fatalist, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2018ix Fatalist to znana cosplayerka i wszechstronna artystka. Mieszka w Kijowie, gdzie zajmuje się cosplayem, muzyką i tworzeniem zdjęć.

W 2009 roku uczyniła z cosplayu swoje główne zajęcie, zakładając laboratorium kostiumowe FD STUDIO. Później zajęła się tworzeniem związanych z grami ubrań pod szyldem FD United. Obie firmy należą do holdingu FENINDOM. Obecnie Fenix podróżuje po całym świecie i wraz ze swoją ekipą pojawia się na różnych imprezach.

Po latach spędzonych na zajmowaniu się cosplayem zawodowo, Fenix Fatalist pomaga młodym twórcom w tworzeniu ich własnych firm poświęconych cosplayowi i tworzeniu kostiumów. Prowadzi też blogi i pisze artykuły o zarządzaniu przedsiębiorstwem i autopromocji.

Fenix Fatalist tworzy kostiumy na zamówienie, prowadzi imprezy, organizuje sesje i wiele więcej. Zawsze jest otwarta na nowe projekty i chętnie weźmie w nich udział wraz ze swoją ekipą. Od 2017 Fenix Fatalist zaczęła też śpiewać i pisać własne piosenki.

Tagi: , , , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze