Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Goblin Slayer w Nocnym Kinie Plenerowym

Podczas pyrkonowej nocy fani mangi i anime będą mieli wiele powodów, by nie spać. Jednym z nich będzie nasze Kino Plenerowe! To miejsce, gdzie od zachodu do wschodu słońca obejrzycie najnowsze hity, w tym filmy anime i wiele więcej! W ubiegłych latach doświadczyliśmy tam takich serii anime jak „Jujutsu Kaisen” i „SPY X Family” oraz filmów „Jujutsu Kaisen 0” i „Belle”. 

Kadr z anime „Goblin Slayer”

Anime dla wszystkich

W tym roku we współpracy z wydawnictwem Animagia.pl zorganizowana zostanie projekcja filmu „Goblin Slayer: Goblin’s Crown”. Opowiada on o nowej historii z udziałem naszych głównych bohaterów, którzy udadzą się w kierunku zaśnieżonych gór. Tam czekają ich ekscytujące przygody, podczas których… cóż, tego dowiecie się właśnie z filmu! 😉

Adaptację może obejrzeć każdy, niezależnie, czy widział już telewizyjne wydanie anime, czy też nie. Dlatego nie przegapcie okazji na dobrą zabawę!

A tak prezentuje się plakat „Goblin Slayer: Goblin’s Crown”:

Manga i anime jest wszędzie

Animagia od pięciu lat oferuje filmy anime w oficjalnym polskim wydaniu, na licencji od ich producentów.

Serie, które dzięki nim wychodzą na polski rynek, są tłumaczone bezpośrednio z języka japońskiego (z pominięciem angielskiego). Dzięki temu polski przekład jest najbardziej zbliżony do oryginału. Do niektórych tytułów oprócz napisów dodają też pełny dubbing. Pełną działalność i ofertę wydawnictwa możecie zobaczyć na ich stronie, jak i fanpage’u.

Mili, twórcy muzyki do „Goblin Slayera”

A skoro jeszcze jesteśmy w temacie „Goblin Slayera”, nie może Was zabraknąć na Sali Ziemi. Tam swój występ będzie mieć zespół Mili! To japońska grupa muzyczna, której początki sięgają roku 2012. Stworzyła ona utwory do takich serii jak „Kinsou no Vermeil” czy „Ghost in the Shell: SAC_2045”, a także gier „Deemo”, „Cytus” oraz „Library of Ruina”.

Więcej o ich występie na Pyrkonie przeczytacie tutaj.

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.