Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Hej mangowcy! Spychu91 zagości w  Strefie Mangi i Anime

Ci, którzy zastanawiali się, co warto obejrzeć w nadchodzącym sezonie anime, na pewno znają Spycha! Jak sam o sobie mawia – to dinozaur sceny anime na YouTube. Nagrywa i prowadzi swój kanał dla Was już od ponad dekady, a subskrybuje go ponad 40 tysięcy fanów mangi i anime z całej Polski. Na tegorocznym Pyrkonie spotkacie go w roli gościa!

Wojciech „Spychu91" Spychalski

Spychu91 to prawdziwy ekspert w dziedzinie anime. Na swoim kanale często przedstawia recenzje, analizy i przeglądy nowości w branży japońskiej animacji. Wiedzę z zakresu anime zdobył dzięki swojej wieloletniej pracy i pasji, a jego filmiki to prawdziwa gratka dla miłośników gatunku.

Dla miłośników anime Pyrkon to nie tylko okazja do spotkania Spycha, ale też do poznania nowych tytułów, wymiany opinii i dobrej zabawy.
Jeśli szczególnie szukacie dobrego anime, to koniecznie odwiedźcie naszego gościa. Posłuży on pomocą i wiedzą w tym zakresie!

Zanim jednak spotkamy się w czerwcu, odwiedźcie YouTube Spycha.

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.