Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Highway to Pyrkon, czyli inspirowana Gwiezdnymi Wojnami ciężarówka zawita na nasze drogi

Już wkrótce z nie tak odległego Gdańska przybędzie na Pyrkon budząca respekt na nordyckich drogach ciężarówka VADER!

star wars, Gwiezdne wojny, Vader, Pyrkon

Ten jeżdżący krążownik nieraz spotykał na swojej drodze X-wingi, Hana Solo, Gwiazdę Śmierci, a nawet Imperatora. Był ścigany zarówno przez łowców nagród, jak i przez rebeliantów z Lukiem Skywalkerem na czele. Przygotujcie się zatem na spotkanie z transportową legendą, na wspólne wędrówki po odległych galaktykach. Bądźcie częścią tej historii! Nie lekceważcie płynącej zeń potęgi ciemnej strony mocy.

Każdego dnia ciężarówka firmy Tom-Tech- przemierza mroźne i wymagające szosy Szwecji, Finlandii i Norwegii, wożąc kilkudziesięciotonowe ładunki. Jest w pełni inspirowana uniwersum Gwiezdnych Wojen, a każdy jej detal, zarówno w środku, jak i na zewnątrz, wykonany jest z niebywałą pieczołowitością. Nikt z naszych północnych sąsiadów nie pozostaje obojętny wobec jej mrocznych tajemnic.  A czy wy zdołacie się im przeciwstawić?

Niech Moc będzie z Wami!

Przybywajcie do Poznania, by stawić czoła potędze Imperium!

Zdjęcia źródło: http://tom-tech.pl/

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love