Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Jak przeżyć katastrofę lotniczą? Odpowiedź znajdziecie w Bloku Naukowym!

Jak przeżyć katastrofę lotniczą? Odpowiedź znajdziecie w Bloku Naukowym!

Zapewne zdążyliście się już zorientować, że na Pyrkonie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat sztuki przetrwania. Podczas różnorakich prelekcji uczycie się, jak przeżyć dzień w postapokaliptycznym świecie, walkę z pozaziemskim potworem czy nawet zupełnie nieudane zakończenie serialu. W tym roku mamy jednak dla Was coś naprawdę specjalnego! Na naszym Festiwalu dowiecie się, jak przetrwać katastrofę lotniczą!

Spokojnie, to tylko awaria

samolot pyrkon fantasium suburbium Na Pyrkonie 2019 prelegenci Bloku Naukowego z Grupy WARcon poprowadzą punkt programu idealny dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, co zrobić w razie niebezpieczeństwa podczas podróży samolotem. Wystąpienie pod tytułem „Spokojnie to awaria, czyli bezpieczeństwo awiacji” poprowadzi dwóch specjalistów w tej dziedzinie – Stanisław „Magister Loczek” Wlekliński oraz Mikołaj „Klaus” Wlekliński – którzy razem mają, bagatela, 45 lat doświadczenia w lotnictwie! 😀

Podczas tego punktu programu będziecie mieli okazję nie tylko dowiedzieć się, jak zachować się w razie katastrofy, ale też uruchomić prezentowane sprzęty ratunkowe, a nawet przetestować każdy z nich. Prowadzący odpowiedzą zaś na wszystkie nurtujące Was pytania oraz zapoznają Was z ciekawostkami na temat bezpieczeństwa podczas lotu.

PS To może być jedyna okazja, by zasięgnąć informacji z pierwszej ręki – od człowieka, który naprawdę przeżył katastrofę lotniczą! Zainteresowani? W takim razie zapraszamy do Bloku Naukowego!

Tagi: , ,

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.


Komentarze