Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Jazda bez trzymanki podczas koncertu Tassacka gwarantowana!

Tegoroczna Scena Plenerowa obfituje w fantastyczne występy i z pewnością będzie rozbrzmiewać dźwiękami dobrej zabawy! Do grona artystów, których będziecie mogli posłuchać, dołącza Tassack, który doda od siebie nieco bardziej agresywne, thrash metalowe brzmienie z elemenetami crossoveru. Spodziewajcie się muzyki, która pochłonie Was niczym rozszalałe morze. 

Poznajmy Tassacka i ich muzykę 

Chłopaki swoją twórczość opierają w przeważającej mierze na szeroko rozumianej fantastyce, więc ich występ na Pyrkonie był tylko kwestią czasu. Specjalnie dla Was członkowie zespołu ułożyli zupełnie nową koncertową setlistę, w której każdy fan fantastyki i agresywnego grania znajdzie coś dla siebie. 

Tassack zagra dla Was w piątkową noc, zamykając swoim występem pierwszy dzień atrakcji Sceny Plenerowej – a jak doskonale wiemy, piątkowa noc nie jest stworzona do spania! Spotkajcie się z Tassackiem pod sceną i dajcie się ponieść ciężkiej, energetyzującej muzyce, która rozbrzmi pod nocnym niebem. 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.