Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Jeszcze większe stoisko Nintendo w Bloku Gier Elektronicznych!

Dobrze bawiliście się na stoisku Nintendo podczas zeszłego Pyrkonu? A teraz będzie jeszcze lepiej! Przygotujcie się na niesamowite wrażenia, bo w tym roku w BGE znajdziecie strefę Nintendo liczącą ponad 300 metrów kwadratowych, pełną konsol, na których zagracie w mnóstwo dobrze znanych i zupełnie nowych gier na Switcha!

Nintendo Labo, turnieje, kostiumy, czyli co się będzie działo

Stoisko Nintendo Pyrkon Blok Gier Elektronicznych Na tym największym w hali stoisku zagracie oczywiście w najpopularniejsze tytuły na Nintendo Switch – Super Smash Bros. Ultimate, Super Mario Party, Mario Kart 8 Deluxe i wiele innych dobrze znanych i kochanych gier. Nie zabraknie jednak także nowości. Będziecie mogli spróbować swoich sił w Yoshi’s Crafted World, New Super Mario Bros. U Deluxe czy Travis Strikes Again: No More Heroes! Chętni będą mogli zmierzyć się z innymi uczestnikami w turniejach, w których wygrać będzie można naprawdę niesamowite nagrody. Szykujcie się na emocjonujące rozgrywki w Super Smash Bros. Ultimate, Mario Tennis Aces i Splatoon 2!

To jednak dopiero początek. Będzie także fantastyczna strefa Nintendo Labo, w której wypróbujcie swój własny samochód RC i przetestujecie wszystkie Toy-cony z zestawu Variety, Vehicle i Robot. Dodajcie do tego wspólne tańce przed ekranami, obsługę stoiska w strojach Mario i Luigiego, tłumy cosplayerów oraz jakąś tonę pozytywnych emocji i macie obraz tego, co będzie działo się na Pyrkonie w strefie Nintendo. Po prostu nie może Was tam zabraknąć!

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.