Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Kohei zaśpiewa dla nas na Pyrkonie

Podczas tej edycji Pyrkonu czeka Was kolejna niesamowita koncertowa atrakcja. Zaśpiewa dla nas Kohei, japoński wokalista, od 2019 roku mieszkający w Europie, który swoją muzyczną karierę rozkręca już od wielu lat. Miłośnicy Kraju Kwitnącej Wiśni oraz wszyscy ci, którzy chcieliby posłuchać piosenek w orientalnym języku, będą zachwyceni, ponieważ Kohei tworzy swoje kawałki w języku japońskim.

Kim jest Kohei?

Piosenkarz urodził się w Japonii w miejscowości Mishima. Przez 7 lat występował z zespołem, a po tym czasie przeprowadził się do Europy, gdzie rozpoczął karierę solową. Kohei wydał kilka singli, mini album i swój pierwszy album. Znajdują się na nim hity takie jak: „No Regret“, „Summer Love“ i „To Face Myself“. W ostatnim czasie wydał zaś single „Survive“ i „Gate“. Nie tylko gra na gitarze akustycznej i tworzy wzruszające melodie, w jego repertuarze znajdziemy także elektryzujące rockowe kawałki!

Śmiało możemy napisać, że jest na co czekać! To jak, kto się już nie może doczekać koncertu Kohei’a?

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.