Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Konstruktorzy łazików marsjańskich prelegentami zapraszanymi Bloku Naukowego!

Konstruktorzy łazików marsjańskich prelegentami zapraszanymi Bloku Naukowego!

Do grona prelegentów zapraszanych Bloku Naukowego dołącza zespół studentów z Politechniki Częstochowskiej – PCz Rover Team.

Pcz rover team, politechnika częstochowska, łazik marsjański, pyrkon, prelegent zapraszany, blok naukowy PCz Rover Team działa od 2013 roku i ma na koncie udział w wielu prestiżowych konkursach

Działający od 2013 roku zespół studentów z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej PCz Rover Team zajmuje się konstruowaniem łazików marsjańskich i odnosi w tej dziedzinie sukcesy na arenie międzynarodowej. To zdobywcy podium na organizowanych w Stanach Zjednoczonych zawodach University Rover Challenge, w czasie których w 2017 roku zdobyli 3, a w 2018 roku 1 miejsce.

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze