Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Koordynator z pasją dążący do celu, czyli Ernest Warych, spotka się z Wami na Pyrkonie

W Strefie Fabularnej w tym roku gwarno i pracowicie jak w ulu! Do, już i tak zacnej, reprezentacji ich gości dołączył właśnie Ernest Warych!

Ernest Warych, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Jak postapo, to tylko w zespole

Ernest to miłośnik postapokalipsy i pracy zespołowej. W jego teamie przetrwacie każde zombie i inne paskudne rzeczy, będące wynikiem promieniowania.

Swoje pasje łączy w pracy przy konwentach. Jest głównym koordynatorem festiwalu OldTown, nadaje kierunek, w jakim podąża ta plenerowa, postapokaliptyczna impreza, i rozwija jej znaczenie w Polsce i na świecie. Od czterech lat jest także prezesem Stowarzyszenia OldTown i współzałożycielem marki Wasted Couture. Jednym z jego życiowych celów jest stworzenie z marki OldTown cyklu imprez (nie tylko larpowych) znanych na całym globie.

Nie samym postapo człowiek żyje

Nasz nowy gość ma naprawdę rozległe doswiadczenie życiowo-zawodowe! Zorganizuje Wam event, pokieruje działalnością stowarzyszenia, zabezpieczy imprezę masową, a przy okazji może i coś sprzeda, bo i na handlu się nieco zna. Słowem, człowiek-orkiestra. To jedna z tych osób, które na pewno mają dużo ciekawych anegdot do opowiedzenia.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love