Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Krewni Pyrkonu + Getaway Driver + Łowcy AD2114

Pyrkon, Pyrkon i… po Pyrkonie! Nie znaczy to jednak, że spoczęliśmy na laurach. Wręcz przeciwnie, wraz z Krewnymi Pyrkonu przygotowaliśmy dla Was kolejną fantastyczną inicjatywę!

Witajcie Krewni Pyrkonu,

Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2019 Tegoroczna edycja Pyrkonu już za nami. Akcja Krewnych Pyrkonu, dzięki Wam i Waszej chęci niesienia pomocy, po raz kolejny okazała się niesamowitym sukcesem. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że dawcą krwi oraz szpiku można być przez cały rok, dlatego też postanowiliśmy przypominać Wam o tym w nietypowy sposób.

Razem z grupą wydawców i projektantów gier w wybranych nowych tytułach będziemy umieszczać nawiązania do krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku.

Pierwsze dwa wydawnictwa, które będą uczestniczyć w projekcie to Midgard Board Games z polską wersją gry Getaway Driver oraz Officina Monstrorum z Łowcy AD2114. Łowców możecie ciągle wesprzeć na platformie zagramw.to.

Oddawajcie krew, rejestrujcie się jako potencjalni dawcy szpiku i grajcie w gry planszowe.

Więcej informacji wkrótce.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.