Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Krewni Pyrkonu + Getaway Driver + Łowcy AD2114

Krewni Pyrkonu + Getaway Driver + Łowcy AD2114

Pyrkon, Pyrkon i… po Pyrkonie! Nie znaczy to jednak, że spoczęliśmy na laurach. Wręcz przeciwnie, wraz z Krewnymi Pyrkonu przygotowaliśmy dla Was kolejną fantastyczną inicjatywę!

Witajcie Krewni Pyrkonu,

Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2019 Tegoroczna edycja Pyrkonu już za nami. Akcja Krewnych Pyrkonu, dzięki Wam i Waszej chęci niesienia pomocy, po raz kolejny okazała się niesamowitym sukcesem. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że dawcą krwi oraz szpiku można być przez cały rok, dlatego też postanowiliśmy przypominać Wam o tym w nietypowy sposób.

Razem z grupą wydawców i projektantów gier w wybranych nowych tytułach będziemy umieszczać nawiązania do krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku.

Pierwsze dwa wydawnictwa, które będą uczestniczyć w projekcie to Midgard Board Games z polską wersją gry Getaway Driver oraz Officina Monstrorum z Łowcy AD2114. Łowców możecie ciągle wesprzeć na platformie zagramw.to.

Oddawajcie krew, rejestrujcie się jako potencjalni dawcy szpiku i grajcie w gry planszowe.

Więcej informacji wkrótce.

Tagi: ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze