Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Pierwszy gość Strefy Literackiej – Marcin Sergiusz Przybyłek odwiedzi Pyrkon 2023!

Myślicie, że pora, aby wyjawić Wam pierwszego gościa Strefy Literackiej? Zgadzamy się z Wami całkowicie! Z dumą i przyjemnością ogłaszamy, że pierwszym zaproszonym autorem jest Marcin Sergiusz Przybyłek.

Kim jest Marcin Sergiusz Przybyłek?

Marcin Sergiusz Przybyłek jest polskim pisarzem science fiction. Ma na swoim koncie największą polską sagę fantastyki naukowej – „Gamedec”. Nie da się jednak ukryć, że nie tylko fantastyką człowiek żyje, prawda? Spod pióra autora wyszedł również antyporadnik dla menadżerów „Sprzedaż albo śmierć?!” oraz antykorporacyjny, futurystyczny kryminał „CEO Slayer”. 

Prywatnie Marcin Sergiusz Przybyłek wiele lat pracował w koncernie farmaceutycznym, by po sześciu latach założyć własną firmę szkoleniową. To wizjoner, filozof oraz aktor amator, który od lat interesuje się psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości. 

Autor aktualnie jest w trakcie pisania trzeciego tomu serii „Orzeł Biały”, co zapewne ucieszy jego fanów i wygeneruje ogrom pytań, które będziecie mogli mu zadać w trakcie spotkania autorskiego na nadchodzącym Pyrkonie. 

Z całego serca zapraszamy – nie może Was tam zabraknąć!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.