Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Mark Sheppard Gościem Strefy Filmowo-Serialowej Pyrkonu 2025!

Nie zwalniamy tempa i, mimo że Pyrkon dopiero się zakończył, my już mamy dla Was wspaniałą informację! Gościem Pyrkonu 2025 będzie Mark Sheppard, aktor znany z wielu cieszących się niezwykłą popularnością seriali – jak na przykład “Nie z tego świata”, “Battlestar Galactica” czy z “Firefly”. Jego charyzma, talent i niesamowita zdolność do tworzenia niezapomnianych postaci sprawiają, że jest uwielbiany przez fanów na całym świecie. Pyrkon 2025 będzie wspaniałą okazją, by poznać tego utalentowanego aktora!

Poznajmy Marka Shepparda 

Mark Sheppard to aktor, którego aktorski dorobek to prawdziwa kopalnia złota pełna wspaniałych ról i występów, które z pewnością wielu z Was zapadły w pamięć. Wszyscy kojarzymy jego role w super popularnych produkcjach, ale jak było z jego początkami? Sheppard szybko zyskał rozgłos, pojawiając się w wielu innych produkcjach. Jego kariera nabrała tempa z gościnnymi oraz powtarzającymi się rolami w serialach takich jak „Kancelaria adwokacka”, „The Invisible Man”, „Special Unit 2”, „JAG”, „Star Trek: Voyager”, „Kronika nie z tej ziemi”, „Las Vegas”, „Detektyw Monk”, „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, czy „Chuck”.

Potem się zaczęło! Mark zdobył serca fanów jako James Sterling w „Uczciwym Przekręcie” czy jako Król Piekła Crowley z „Nie z tego świata”. Uwielbiamy go także jako postać Ramo Lampki z “Battlestar Galactica”, skomplikowanego i enigmatycznego prawnika czy z roli Badgera, cwanego i bezwzględnego przestępcy, który podbił serca widzów w produkcji „Firefly”. A to oczywiście tylko kilka z tytułów, w których możemy podziwiać jego grę aktorską!

Podczas Pyrkonu 2025 będziecie mieli okazję zobaczyć Marka Shepparda i posłuchać o tym, jak pracuje się na planie seriali, które oglądają niezliczone rzesze fanów. To wyjątkowa okazja, aby osobiście poznać tego niezwykle utalentowanego aktora i posłuchać o jego doświadczeniach aktorskich.

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.