Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Marta Kisiel odwiedzi Pyrkon jako gość Bloku Dziecięcego

Blok Dziecięcy szykuje kolejną atrakcję dla najmłodszych uczestników Pyrkonu i ich rodziców. Będzie to spotkanie autorskie z Martą Kisiel, która jako autorka Wydawnictwa Mięta przybędzie na Pyrkon ze swoimi dwiema nowościami.

Prawda, że brzmi intrygująco? Jedną z nowości będzie zbiór przepięknie ilustrowanych opowiadań „Bazyl i Licho” (imprint Miętówka) przeznaczonych dla młodszych czytelników. Spotkanie autorskie będzie świetną okazją, aby dowiedzieć się więcej o Marcie i posłuchać o jej twórczości dla dzieci. Nie zdziwimy się, jeśli niejeden młody czytelnik po spotkaniu z Martą będzie chciał mieć w swoich rączkach egzemplarz opowiadań „Bazyl i Licho”.

A teraz słów kilka o samej autorce

Marta Kisiel jest pisarką i tłumaczką, z wykształcenia polonistką. Debiutowała w 2006 roku na łamach internetowego magazynu „Fahrenheit” opowiadaniem „Rozmowa dyskwalifikacyjna”. Członkini grupy Fantastic Women Writers of Poland: Harda Horda oraz Stowarzyszenia Unia Literacka. Na swoim koncie ma kilkanaście utworów, m.in. ukochane przez czytelników cykle „Dożywocie” oraz „Małe Licho”, jak również komedie kryminalne „Dywan z wkładką” oraz „Efekt pandy”. Jej powieści wielokrotnie nagradzano (Nagroda im. Janusza A. Zajdla, Nagroda Polskiej Sekcji IBBY, Nagroda im. Ferdynanda Wspaniałego, Książka Roku portalu lubimyczytac.pl).

 

Więcej możecie dowiedzieć się o Marcie z jej mediów społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/MartaKisielOfficial

Instagram: https://www.instagram.com/marta.kisiel.official/

 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.