Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Na Games Roomie znajdziecie Strefę Prototypów Gier Planszowych!

Niezwykła gratka dla osób, które tworzą gry planszowe! Podczas Pyrkonu 2022 na Games Roomie pojawi się Strefa Prototypów. To miejsce, gdzie osoby zajmujące się projektowaniem planszówek będą mogły zaprezentować swoje gry szerszemu gronu odbiorców. Za Strefę odpowiedzialna jest Grupa Testerska Pamper. 

Jak działa Strefa Prototypów?

Aby zgłosić swoją grę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 25.05.2022 r., który dostępny jest tutaj. W formularzu należy zawrzeć informacje dotyczące gry oraz określić dni, w których będziecie mogli ją zaprezentować. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w przypadku większej liczby chętnych, o zakwalifikowaniu zdecyduje organizator Strefy Prototypów.

Po otrzymaniu informacji zwrotnej o zakwalifikowaniu gry, uczestnicy zostaną poproszeni o przekazanie dowolnego jej egzemplarza (nawet używanego) do Pyrkonowej Strefy Gier Planszowych. Decyzja o przyjęciu do Strefy Prototypów zostanie ogłoszona do dnia 30.05.2022 r. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową.

Na co zwrócić uwagę, zgłaszając swoją grę?

Jak zdradzają organizatorzy Strefy Prototypów, kluczowe znaczenie będzie miała dyspozycyjność autorów. Ważnym aspektem jest również jakość prezentowanego prototypu – gra powinna wyglądać schludnie i elegancko.

Każdy uczestnik prezentujący swoją grę otrzyma darmową wejściówkę na Festiwal Fantastyki (1 prototyp = 1 wejściówka), zostanie mu także udostępniony na Strefie stół wraz z pięcioma krzesłami.

Strefa będzie otwarta w godzinach:
– piątek i sobota 10:00 – 20:00,
– niedziela 10:00 – 18:00.

To co, już niedługo widzimy się na Strefie Prototypów Gier Planszowych? 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.