Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Norge jurorką Maskarady!

Czy Wy też już nie możecie doczekać się tegorocznej Maskarady? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Was nowa wiadomość na jej temat. Z przyjemnością zdradzamy, że w gronie jurorów tej edycji, a także w gronie gości Pyrkonu znajdzie się Norge – reprezentantka Polski podczas Eurocosplay Championships w 2015 roku.

Norge Maskarada Asgardian Fraud Projektantka i degustatorka kawy

Norge z zawodu jest technologiem odzieży i projektantką, z pasji zaś degustatorką kawy w hipsterskich kawiarniach z logiem syrenki i jurorką konkursów kostiumowych. Cosplayem zajmuje się od 8 lat, łącząc pasję z karierą w teatrze. Była reprezentantką Polski podczas Eurocosplay Championships w 2015 roku, specjalizuje się w krawiectwie i pracy z futrem – znana jest głównie ze swoich masek i kostiumów futrzanych bestii. Nie może się doczekać, aby podziwiać Wasze Pyrkonowe kreacje!

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.