Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Obejrzyjcie walki robotów! GO4Robot powraca z warsztatami

Czy można sobie wyobrazić Pyrkon bez zapierających dech w piersiach robotów i niezwykłych konstrukcji? Dla wielu fanów tego festiwalu byłoby to niemalże niemożliwe. Dlatego w tym roku ponownie gościmy zespół GO4Robot w ramach Strefy Dziecięcej. Ci pasjonaci robotyki przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji, które sprawią, że cały dzień będzie pełen emocji i niezapomnianych wrażeń!

Na śmiałków czeka m.in. robotyczna ręka, a najodważniejsi zmierzą się ze żmiją. Oczywiście to nie wszystko! Ekipa GO4Robot nadal chce Was czymś zaskoczyć, więc nie pozostaje Wam nic innego jak tylko odwiedzić ich i sprawdzić, co szalonego wymyślili.

Zdjęcie wykonane przez: Maja Kasztelan

Odrobina robotyki dla najmłodszych

Wystartują już od samego rana w sobotę! Nie przegapcie wykładu, podczas którego członkowie zespołu GO4Robot opowiedzą o swojej pasji oraz czym się zajmują w jej ramach. Wy i Wasze dzieci poznacie, jak wpadają na swoje pomysły i czy z klocków LEGO® można rzeczywiście stworzyć funkcjonalne roboty. 

To doskonała okazja, dowiedzieć się co nieco o kodowaniu i zrozumieć, jak można sprawić, by maszyny wykonywały niemalże wszystko. Może to właśnie dzięki tej prezentacji i fascynującemu światu robotów z klocków LEGO® zainspirujecie się do własnych projektów!

Zdjęcie wykonane przez: Maja Kasztelan

Epickie starcie maszyn!

Kolejne ważne wydarzenie, którego nie możecie ominąć, to prawdziwa walka robotów na Arenie. Tutaj będziecie mieli szansę obserwować zmagania automatów-wojowników przy dźwiękach zderzającego się ze sobą plastiku, albo wręcz przeciwnie – wziąć udział w zespołowym budowaniu własnych maszyn i przygotować je do epickiej walki! Zmierzą się one na ringu, stawiając czoła przeciwnikom i przeznaczeniu.

Niech wygra najlepszy!

Odliczamy dni do Pyrkonu

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, chwila na odkrywanie wspaniałego świata czeka na Wasze dzieci! Strefa Dziecięca na tegorocznym Pyrkonie wraz z zespołem GO4Robot to prawdziwa gratka dla młodych odkrywców.

Zaplanujcie wspólną wyprawę, bo Wasze Dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, ale także poszerzą swoje horyzonty.

Do zobaczenia – ale zanim to, wpadnijcie na ich stronę! 😉

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.