Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Obwoźna Czytelnia Komiksów kolejny raz stworzy na Pyrkonie cichą i spokojną przystań dla miłośników czytania!

Obwoźna Czytelnia Komiksów kolejny raz stworzy na Pyrkonie cichą i spokojną przystań dla miłośników czytania!

Obwoźna Czytelnia Komiksów to „odjazdowa” inicjatywa Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu, która udostępnia na Pyrkonie komiksowe zbiory Czytelni Nova. Na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich przywiezione zostaną polskie i zagraniczne wydania superbohaterskich komiksów, nie zabraknie też polskich klasyków i pozycji europejskich mistrzów. Fani mangi również znajdą coś dla siebie.

Obwoźna Czytelnia Komiksów, pyrkon, komiksy, marvel, DC, Iron Man, Hulk, Pyrkon Czy jesteś młody, czy stary, bez względu na to, czy wolisz zachodnich, czy wschodnich artystów, Obwoźna Czytelnia Komiksów zawsze znajdzie coś dla ciebie!

Udostępnimy Wam zarówno komiksy dla najmłodszych, jak i te, które przeznaczone są dla dojrzałego i wymagającego czytelnika – wszystko to nieodpłatnie w przyjemnych i komfortowych warunkach. W czytelni znajdziecie ponadto stoisko firmy Wacom, na którym będziecie mogli wypróbować w działaniu całą gamę tabletów graficznych.

Obwoźna Czytelnia Komiksów co roku daje pyrkonowiczom możliwość odpoczynku i nabrania sił podczas poznańskiego Festiwalu. Wystarczy zostawić dokument ze zdjęciem przy wejściu – i gotowe! Świat niezapomnianych kadrów stanie przed Wami otworem. To wszystko czeka na was na antresoli pawilonu 5.

Jeżeli macie jakieś specjalnie życzenia co do komiksów, które mamy ze sobą przywieźć piszcie do nas na komiksywbibliotece@gmail.com
lub na profilu facebookowym Czytelni.
W poszukiwaniach upragnionych pozycji na pewno pomóc może wam zaś katalog.

Do zobaczenia!

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze