Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Obwoźna Czytelnia Komiksów kolejny raz stworzy na Pyrkonie cichą i spokojną przystań dla miłośników czytania!

Obwoźna Czytelnia Komiksów to „odjazdowa” inicjatywa Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu, która udostępnia na Pyrkonie komiksowe zbiory Czytelni Nova. Na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich przywiezione zostaną polskie i zagraniczne wydania superbohaterskich komiksów, nie zabraknie też polskich klasyków i pozycji europejskich mistrzów. Fani mangi również znajdą coś dla siebie.

Obwoźna Czytelnia Komiksów, pyrkon, komiksy, marvel, DC, Iron Man, Hulk, Pyrkon Czy jesteś młody, czy stary, bez względu na to, czy wolisz zachodnich, czy wschodnich artystów, Obwoźna Czytelnia Komiksów zawsze znajdzie coś dla ciebie!

Udostępnimy Wam zarówno komiksy dla najmłodszych, jak i te, które przeznaczone są dla dojrzałego i wymagającego czytelnika – wszystko to nieodpłatnie w przyjemnych i komfortowych warunkach. W czytelni znajdziecie ponadto stoisko firmy Wacom, na którym będziecie mogli wypróbować w działaniu całą gamę tabletów graficznych.

Obwoźna Czytelnia Komiksów co roku daje pyrkonowiczom możliwość odpoczynku i nabrania sił podczas poznańskiego Festiwalu. Wystarczy zostawić dokument ze zdjęciem przy wejściu – i gotowe! Świat niezapomnianych kadrów stanie przed Wami otworem. To wszystko czeka na was na antresoli pawilonu 5.

Jeżeli macie jakieś specjalnie życzenia co do komiksów, które mamy ze sobą przywieźć piszcie do nas na [email protected]
lub na profilu facebookowym Czytelni.
W poszukiwaniach upragnionych pozycji na pewno pomóc może wam zaś katalog.

Do zobaczenia!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love