Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Pyrkon Logo Pyrkon
Strona główna » Blog » Program » Papierowe Pokemony? Złap je wszystkie w Fantasium Creatium!

Papierowe Pokemony? Złap je wszystkie w Fantasium Creatium!

Pokemony kojarzy niemal każdy! Na tegorocznym Pyrkonie możecie ponownie zobaczyć fenomenalną wystawę papierowych modeli tych stworków! Nie przegapcie jej i odwiedźcie papierowe Pokemony w Fantasium Creatium!

Papierowe Pokemony ponownie natarciu!

Papierowe Pokemony, Pokemony, Pyrkon, Poznań, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Pyrkon 2019, Fantasium Creatium Choć Patryk – będący na co dzień studentem energetyki – tworzy swoje modele dopiero od trzech lat, to jego kolekcja składa się już niemal z 500 sztuk!

Jego zbiory nieustannie rosną, zaś w ich skład wchodzą nie tylko te najbardziej znane stworki! Znajdziecie w nich również kolejne ewolucje oraz następne Generacje. Nie zdziwcie się zatem, jeśli obok ukochanego Pikachu lub uroczego Evee znajdziecie takie Pokemony jak Staraptor czy Crocodile.

Pokemony w innej strefie!

W zeszłym roku zapraszaliśmy was na zjawiskową wystawę papierowych Pokemonów do strefy dla początkujących twórców. Tym razem fenomenalna kolekcja Patryka pojawi się w Strefie Rękodzielniczej. Nie przegapcie okazji!

Prace Patryka możecie znaleźć na jego: Facebooku, Instagramie oraz DeviantArcie

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze