Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Papierowe Pokemony? Złap je wszystkie w Fantasium Creatium!

Pokemony kojarzy niemal każdy! Na tegorocznym Pyrkonie możecie ponownie zobaczyć fenomenalną wystawę papierowych modeli tych stworków! Nie przegapcie jej i odwiedźcie papierowe Pokemony w Fantasium Creatium!

Papierowe Pokemony ponownie natarciu!

Papierowe Pokemony, Pokemony, Pyrkon, Poznań, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Pyrkon 2019, Fantasium Creatium Choć Patryk – będący na co dzień studentem energetyki – tworzy swoje modele dopiero od trzech lat, to jego kolekcja składa się już niemal z 500 sztuk!

Jego zbiory nieustannie rosną, zaś w ich skład wchodzą nie tylko te najbardziej znane stworki! Znajdziecie w nich również kolejne ewolucje oraz następne Generacje. Nie zdziwcie się zatem, jeśli obok ukochanego Pikachu lub uroczego Evee znajdziecie takie Pokemony jak Staraptor czy Crocodile.

Pokemony w innej strefie!

W zeszłym roku zapraszaliśmy was na zjawiskową wystawę papierowych Pokemonów do strefy dla początkujących twórców. Tym razem fenomenalna kolekcja Patryka pojawi się w Strefie Rękodzielniczej. Nie przegapcie okazji!

Prace Patryka możecie znaleźć na jego: Facebooku, Instagramie oraz DeviantArcie

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.