Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Patryk Stryjewski kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Patryk Stryjewski kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Strefa Fabularna Bloku Larpowego dwoi się i troi! Kolejny fenomenalny twórca larpów pojawi się na Pyrkonie. Do grona Gości dołączył Patryk Stryjewski.

Kim jest Patryk Stryjewski?

W niektórych kręgach znany jako Patison. Przyszły socjolog i antropolog, miłośnik dramatów wojennych i opowieści o prostych ludziach stawianych przez los przed niecodziennymi wyzwaniami. Jako scenarzysta przykłada dużą wagę do realizmu więzi społecznych łączących bohaterów graczy.

Patryk jest entuzjastą eksperymentalnych form larpowych, co potwierdził tworząc takie gry jak „Rękopis. Sierra Morena” czy „Belle”. Jego larp  „Stream” docenioneo trzema nagrodami w plebiscycie LubLarp Festiwalu 2019. Jest również jednym z twórców larpa „Pewnego razu w Ombreville”.

Tagi: , , , ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze