Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Piechotą przez Układ Słoneczny – fantastyczna wystawa meteorytów na Pyrkonie!

Macie ochotę na niesamowitą wycieczkę po całym Układzie Słonecznym? Nie musicie już odkładać na to pieniędzy do swojej świnki-skarbonki! Na Pyrkonie zabierzemy Was w fantastyczną wyprawę po przeróżnych zakątkach wszechświata. Uwaga, włóżcie wygodne buty, bo tę podróż odbędziecie na własnych nogach.

Spacer wśród planet w Fantasium Creatium

wystawa meteorytów, pyrkon, fantasium creatium, blok naukowy Współpraca między Blokiem Naukowym oraz Fantasium Creatium zaowocowała w tym roku atrakcją, którą z pewnością docenią wszyscy wielbiciele przestrzeni pozaziemskich. Podczas tej edycji Pyrkonu w naszej strefie wystaw znajdziecie ekspozycję o tytule „Piechotą przez Układ Słoneczny”. Jeśli zawsze chcieliście pospacerować wśród planet, asteroid i gwiazd, pomacać meteoryty lub pobawić się w stworzycieli powierzchni ciał niebieskich – ta wystawa jest wprost stworzona dla Was! Tylko tam niemożliwe stanie się możliwe i spełnicie swoje skryte marzenia!

Explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where (almost) no one has gone before.

PS I nie zapomnijcie ręcznika! 🙂

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.