Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Pokojowy Patrol – jesteście najlepsi!

Pokojowy Patrol – jesteście najlepsi!

Dziękujemy za pomoc!

Pokojowy Patrol, Festiwal Fantastyki Pyrkon Członkowie Pokojowego Patrolu już trzeci rok z rzędu pomagali nam w zabezpieczeniu imprezy. Dziękujemy za Wasze wsparcie – to także dzięki Waszej wytężonej pracy wszyscy Pyrkonowicze czuli się bezpiecznie podczas całego wydarzenia i mogli się do Was zwrócić z każdym swoim problemem. Przesyłamy Wam też życzenia udanego Pol’And’Rock Festivalu i mamy nadzieję, że zobaczymy się znów za rok.

Także Ty możesz tworzyć Pokojowy Patrol!

Każdy z Was może wesprzeć Pokojowy Patrol w pracach nad Pol’And’Rock Festival. Wystarczy wziąć udział w ich szkoleniach. Dzięki nim zdobędziecie praktyczną wiedzę na temat zabezpieczania imprez, będziecie mogli współtworzyć największe wydarzenia w Polsce, ale przede wszystkim spotkacie podobnych sobie zapaleńców. Kto wie, może na przyszłorocznym Pyrkonie to właśnie Wy pomożecie zagubionym uczestnikom?

Zapisy na szkolenia znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Pokojowego Patrolu.

Tagi: ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze