Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Pokojowy Patrol – jesteście najlepsi!

Dziękujemy za pomoc!

Pokojowy Patrol, Festiwal Fantastyki Pyrkon Członkowie Pokojowego Patrolu już trzeci rok z rzędu pomagali nam w zabezpieczeniu imprezy. Dziękujemy za Wasze wsparcie – to także dzięki Waszej wytężonej pracy wszyscy Pyrkonowicze czuli się bezpiecznie podczas całego wydarzenia i mogli się do Was zwrócić z każdym swoim problemem. Przesyłamy Wam też życzenia udanego Pol’And’Rock Festivalu i mamy nadzieję, że zobaczymy się znów za rok.

Także Ty możesz tworzyć Pokojowy Patrol!

Każdy z Was może wesprzeć Pokojowy Patrol w pracach nad Pol’And’Rock Festival. Wystarczy wziąć udział w ich szkoleniach. Dzięki nim zdobędziecie praktyczną wiedzę na temat zabezpieczania imprez, będziecie mogli współtworzyć największe wydarzenia w Polsce, ale przede wszystkim spotkacie podobnych sobie zapaleńców. Kto wie, może na przyszłorocznym Pyrkonie to właśnie Wy pomożecie zagubionym uczestnikom?

Zapisy na szkolenia znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Pokojowego Patrolu.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Szymon Firlik

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.