Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Pokojowy Patrol! Dziękujemy za współpracę!

Pokojowy Patrol! Dziękujemy za współpracę!

Pyrkon za nami! Teraz przyszedł czas na podsumowania i podziękowania. Na szczególne wyrazy wdzięczności zasługuje Pokojowy Patrol!

Dziękujemy!

To już drugi rok naszej współpracy podczas Pyrkonu! Dlatego też ogromnie dziękujemy wolontariuszom z Pokojowego Patrolu za to, że wraz z nami tworzycie to niesamowite wydarzenie. Za Wasze zaangażowanie, pasję i chęć niesienia pomocy!

Jesteście wspaniali! Powodzenia w przygotowaniach do Pol’And’Rocku! Mamy nadzieję, że widzimy się za rok, na kolejnej edycji Pyrkonu.

Pol’And’Rock

Chcecie dołączyć do świetnych ludzi i współtworzyć to cudowne muzyczne wydarzenie? Zachęcamy Was do udziału w szkoleniach Pokojowego Patrolu! Dzięki nim zdobędzie nie tylko wszystkie potrzebne umiejętności, ale również spotkacie fenomenalnych osoby, z którymi będziecie mogli współtworzyć fantastyczne wydarzenia w Polsce! Doświadczenie, które zyskacie będziecie mogli wykorzystać również, pomagając w kolejnych edycjach Pyrkonu!

Wciąż możecie zapisać się na szkolenie! Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej!

Pokojowy Patrol on Twitter

🔴Działaj z @fundacjawosp i pomóż w organizacji @PolAndRockFest Wolontariat festiwalowy czeka na 👉 CIEBIE 😀 już dziś zapisz się na #szkoleniePP 13-15.07.2018 🔴

 

Zobaczcie jak wyglądała praca Pokojowego Patrolu na Pyrkonie:

Pokojowy Patrol na Pyrkonie!

Wizyta na Pyrkonie już za nami! Jednym z naszych zadań była nauka pierwszej pomocy. Wśród zaintersowanych znalazło się kilku superbohaterów – zobaczcie sami, kto nas odwiedził! Jeśli i Ty chcesz zdobyć taką wiedzę oraz umiejętności to zapraszamy do współpracy! W weekend 22-24 czerwca możesz wziąć udział w szkoleniu w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP, a następnie tworzyć z nami 24.

 

Tagi: , ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze