Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Przed wami okazja do poznania autora Miasta Mgły! Amit Moshe będzie jednym z gości Pyrkonu 2023!

Współcześni bogowie, przygoda rodem z filmu akcji i zwykli ludzie o niezwykłych supermocach – tak można określić grę fabularną Miasto Mgły, którą wielu z Was świetnie zna. My chcemy, żebyście poznali ją jeszcze lepiej. A na to nie ma lepszego sposobu, niż spotkanie twórcy we własnej osobie.

Założyciel studia Son of Oak, który dużą część swojego życia poświęcił właśnie Miastu Mgły – uniwersum, na którego punkcie oszalał cały świat.

System, który wykreował Amit Moshe, pozwala graczom stworzyć postać, jaka będzie w stanie ucieleśnić ich ulubiony mit. Miasto Mgły we wspaniały sposób łączy wątki detektywistyczne z współczesną interpretacją baśni i legend. Nie ma w nim zbyt wielu kolumn, tabelek i statystyk. I chyba za to tak lubimy Miasto Mgły – za iście filmową narrację!

Jeśli więc uwielbiacie wcielać się w Rifterów (postaci graczy w uniwersum Miasta Mgły), to spotkanie z Amitem powinno być na liście waszych tegorocznych priorytetów!

Awatar autora

O autorze

Hanna Gamoń

Książkowy przykład ADHD, którego wszędzie jest po trochę. Po skończeniu liceum teatralnego dwa lata studiowała zootechnikę, zrobiła KPP, po czym przebranżowiła się na filologię polską. Obecnie nerdzi z Islandzkiego końca świata, gdzie oddaje się swojej pasji - chodzeniu po górach i nuceniu soundtracku z Władcy Pierścieni. Gdyby miała wybrać idealną pracę, to mimo swojego wzrostu zostałaby hobbitem. Jeśli nie ma jej w okolicy - pewnie znowu szydełkuje jakiś sweter.