Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

PyrkONline już jutro! Przedstawiamy program imprezy!

Kocyki uszykowane, a herbata zaparzona? Mamy nadzieję, że odpowiedź brzmi “Tak”! Nasze Pyrkonline’owe wydarzenie rusza już jutro i potrwa całe 10 dni.

Już pierwszego dnia – 15.10.2021 – o godzinie 10:00 udostępnimy Wam wszystkie filmy ze spotkań z naszymi fantastycznymi gośćmi tegorocznej edycji wydarzenia (prócz live’a – ale to z wiadomych powodów ).

Pełną rozpiskę atrakcji znajdziecie na stronie https://allegro.pl/zobacz/pyrkonline, więc już teraz zaplanujcie sobie nadchodzące dni.

A jeśli tak samo jak my nie możecie się doczekać nagrań, zachęcamy do zajrzenia na dole strony w zakładkę “PyrkONline 2020” gdzie znajdziecie materiały z zeszłego roku!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love