Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Radosław Rak zasila grono gości Bloku Literackiego!

Radosław Rak zasila grono gości Bloku Literackiego!

Z niekłamaną przyjemnością pragniemy ogłosić nie lada gratkę dla wszystkich moli książkowych. Radosław Rak dołącza do grona gości Bloku Literackiego!

Radosław Rak i jego dorobek

Fot. ON Studio

Jak sam twierdzi, pisanie to jego pasja, ale nie profesja. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii praktykującym w Krakowie.

Afirmuje życie, ukochaną żonę i góry.

Zadebiutował powieścią „Kocham cię, Lilith”, znany jest z projektu „Legendy polskie” realizowanego przez Powergraph i Allegro. „Puste niebo” to jego druga powieść, która potwierdza oryginalny talent i wysoki poziom warsztatu literackiego.

 

Tagi: , , ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze