Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Sandra Recka na Strefie Fanów Klocków LEGO

Jeśli jesteś stałym bywalcem Pyrkonu, to z dużym prawdopodobieństwem należysz do osób, które, gdy tylko mogą, uciekają do fantastycznych światów i przestrzeni wyobraźni.

Uwiecznić Fantastyczne chwile

Arkadią wielu z miłośników fantastyki są gry fabularne albo wirtualne światy gier, od których ciężko się oderwać na dłużej niż zajmuje zrobienie mocnej kawy. Nasz gość potrafi nie tylko w pełni zanurzyć się w wykreowany przez siebie świat, ale i uwiecznić na kliszy chwile, których jest architektem. Sandra Recka jest fotografką, która za pomocą aparatu zatrzymuje w czasie wyjątkowe chwile w pełnym życia świecie mnifigurek LEGO.

W klockach LEGO jest zakochana już od dziecka, a w fotografii od lat nastoletnich. Na pewnym etapie życia skrzyżowała obie pasje, dzięki czemu powstało instagramowe konto: @retzka.photobricks, na którym przedstawia niecodzienne wydanie Minifigurek Lego i ich życia w klockowym świecie. Poza klockami – totalnie zakochana w rowerach, Norwegii i aktywnych urlopach: „udany urlop to taki, z którego wracam bardziej zmęczona niż byłam przed nim”.

Sandrę spotkacie na tegorocznym Pyrkonie, odwiedzając Strefę Fanów Klocków LEGO!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.