Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Jeszcze więcej mocy! Sebastian Tauer kolejnym prelegentem Strefy Fabularnej!

Jeszcze więcej mocy! Sebastian Tauer kolejnym prelegentem Strefy Fabularnej!

Stefa Fabularna Bloku Larpowego nie przestaje zaskakiwać! Tym razem pragniemy ogłosić, że kolejnym zaproszonym prelegentem jest Sebastian Tauer! To kolejny pasjonat larpów, który pojawi się na tegorocznym Pyrkonie!

Oto Sebastian Tauer!

Sebastian to człowiek, który żyje larpami. Grami fabularnymi zajmuje się od dziewięciu lat, w tym od pięciu tworzy i prowadzi larpy na różnych konwentach i wydarzeniach. Preferuje larpy symulacjonistyczne i właśnie takie gry tworzy.

W 2016 roku nominowany był jako gracz w konkursie „Złote Maski”. Od dwóch lat jest prezesem Bydgoskiego Koła Larpowego, od dziewięciu zaś członiem Bydgoskiego Klubu Fantastyki Maskon. Poza larpami interesuje się również rekonstrukcją historyczną.

Tagi: , , , ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze