Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Specjalnie dla Was – wystawa Shadow Land autorstwa Sebastiana Gołasia

Specjalnie dla Was – wystawa Shadow Land autorstwa Sebastiana Gołasia

Z przyjemnością zapraszamy Was na wystawę Shadow Land autorstwa Sebastiana Gołasia. Sebastian jest cosplayerem, postapowcem, rekonstruktorem i militarystą, a tworzeniem różnorakich strojów zajmuje się już od 1999 roku.

Na jego wystawie będziecie mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych rzeczy, między innymi bronie i stroje z Gwiezdnych Wojen oraz HALO. Prawdziwym rarytasem będzie wierna replika stroju Master Chefa – do tej pory nie mieliście okazji zobaczyć czegoś takiego, prawda? Na wystawie nie zabraknie również strojów inspirowanych nurtem postapo. Ale to nie wszystko! Wśród prezentowanych kostiumów pojawią się także stroje reko, głównie wojsk niemieckich z różnych lat. A to wszystko tworzone różnymi metodami – od szycia na maszynie po wydruk 3D.

Warto także wspomnieć, że pasja Sebastiana jest zaraźliwa. Do „zabawy” w tworzenie nowych kostiumów i broni wciągnął swoje dwie córki. Może ktoś z Was poczuje przypływ weny po obejrzeniu wystawy i sam spróbuje stworzyć własny stój?

Tagi: , ,

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.


Komentarze